Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy ne aggódjak és legyek...

Hogy ne aggódjak és legyek optimista, derűlátó? Mi lesz a kisemberrel? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha csak azt olvasom,hogy itt rosszabb lesz.


[link]


[link]


Sok mindent belinkelhetnék,de minek.

Nem akarom egyik oldalt sem bántani.

A nagy bajom, hogy a jó képességű emberek zöme is nehezen boldogul. Én ráadásul nem is tartozom közéjük!!

Sose ment a tanulás.

Mindig olyan munkám lesz(ha feketén is) ami gyengén fizet.

Mi lesz a kisemberekkel? Minket tényleg feláldoznak?

Kezembe került egy közgazdász könyve amiből lényegében csak ennyit sikerül megértenem, hogy az ország kb 30% menthetetlenül leszakadt és a többieknek sem lehet érdemben úgy segíteni, ha a mindenkori kormány megpróbálja őket felemelni. Valami Bogár László írta a könyvet.

Mire építsek ha nincs jövő kép?

Elképzelni sem tudom mennyi pénz kellhet a megélhetéshez. 100 ezer ft nekem már nagyon sok,sose kerestem ennyit. Csak ez alig elég valamire.

Mi lesz a kisemberrel?

Nem zavarna ha bérből és fizetésből élő kisember lennék csak ennek nincs jövője. Be vagyok szar.a !

Nem tudom mi vezethetne ahhoz,hogy ne aggódjak !

Csak a mélyszegénységet látom magam előtt ha a szüleim elmennek.



2014. szept. 30. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Én is ide tartozok. A mai fiatalok és nekünk az a szerencsénk, hogy olyan mértékben szennyezett a környezet a levegő (belvárás ólomfüst, szmog stb) és olyan E adalékanyaggal dúsított moslék élelmiszereket (étel 92%-a E adalékanyag) eszünk, hogy már nem éljük meg a nyugdíjat :/

Ámen !.

2014. szept. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, nem te vagy az egyetlen, hanem még vagy 4-5 millióan. Nem véletlen, hogy aki teheti, elmegy külföldre.
2014. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Erre nem tudok mit mondani. Én lassan diplomásként vagyok beszarva, hogy mi lesz később. Úgy vagyok vele, hogy talán azzal adok magamnak egy kis esélyt, hogy elmenekülök nyugatra és ott próbálok szerencsét. De a nyugati világ, úgy ahogy van, hanyatlóban van.


Ennek a vége vagy kihalás, vagy hatalmas etnikai tisztogatás lesz.

2014. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lassan már nyugatabbra se könnyű. Igen, olvastam,hogy riogatnak a nyugati életszínvonal,életforma bukásával.

Viszont, hogy jön ide az etnikum és a tisztogatás.

Én már középkorú vagyok lassan és nem húszon éves friss diplomás.

2014. szept. 30. 20:13
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

"De a nyugati világ, úgy ahogy van, hanyatlóban van."


Ez a kijelentés, úgy ahogy van, nem igaz.

2014. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Nyugatra teljesen fölösleges menni, mert az hamarosan úgy is összeomlik.
2014. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
5: Megint csak, ha a tendenciákat nézzük, akkor mégis igaz. Amúgy is csökken a lélekszám évről évre és ha megnézzük a nyugati civilizáció magjait adó népesség alakulását, az még gyorsabb ütemben csökken és helyét folyamatosan veszi át a bevándorló/élősködő népcsoport. Innentől fogva 100 éven belül a teljes nyugati világ válaszút elé fog kerülni, ha nem hamarabb.
2014. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előző, asszem te még nem jártál a Lajtán túl...
2014. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rokonomat bevándorló foglalkoztatja Nyugaton. Ott sem mindenki élősködik.. Egyebkent meg tanulni kell. Ha nem vagy jó képességű akkor meg tobbet kell tanulni,Ennyi a titok.
2014. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem a kiszámolót jobb, ha nem olvasod. Az a pasi, akármilyen szépen fogalmaz nem ebben a világban él.


Az egész blogja arról szól, hogy a jelenben ne költs semmit, mindig csak a jövőre spórolj, hogy vénségedre legyen pénzed, mert nem lesz. De nem elég 20 ezret félre tenni havonta, az semmi, annál sokkal többet kell. Jahm, hogy az átlag ember 10-et se tud? Á dehogy nem az átlag ember, csak egy buta barom, aki tudna, csak nincs annyi esze, hogy tegyen. Mint aki nem érti meg, hogy az emberek nagy része nem szétszórja a szélbe a pénzét, meg egzotikus utazásokra jár, hanem ESZIK MEG SZÁMLÁT fizet. De ők a hülyék, hogy nem gyűjtenek a nyugdíjra. Ne egyen? Ne fizessen számlát vagy mi a fäsz?


A kedvencem még, hogy nem is annyit kell gyűjteni vénségedre, hogy éldegélj belőle, hanem mindent áldozz fel most, hogy majd akkor utazzál is meg ilyenek és milyen jól éljél majd. Ja majd 70 évesen szürke és zöldhályoggal elkopott ízületekkel félvakon élvezem az Alpok csodáit és örülök majd neki, hogy nem addig mentem, míg egyedül is fel tudtam volna menni, és nem tolni kell?


Szerintem az a pasi zizzent. De a fején is látszik.


[link]

2014. okt. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!