Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz meg az Mszp tényleg...

A Fidesz meg az Mszp tényleg mindenre képesek a hatalomért? Ez már tényleg nem túlzás?

Figyelt kérdés

Miért nem arról beszélnek hogy mit kellene tenni, ahelyett hogy milliókat szórnak fizetett hirdetésekre ahol egymást herótozzák, ahelyett hogy minket tájékoztatnának!

Egy újságba két hirdetés, nevetségesek.


[link]


Egyszerűen ez a választási kábítószerük, hogy az inaktívok és a nyugdíjasokért harcolnak. Aztán mikor megválasztották őket, akkor még többet hazudoznak mint most, mert már nem hogy programot nem állítanak, de már nem is ígérgetnek, csak fenyegetnek egymással.

Az adókat meg bevasalják azokról akik bele sem tudnak így szólni, hiszen az inaktívok és az aktívok aránya 58-42%.


Kb ezért tartunk itt többek között, hisz az attitűd mindenben hasonló!


Itt vannak a környező országokban honos nyugdíjrendszer példái.

[link]


2010. jan. 20. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen sajnos mindenre képesek. Én magam is elég szomorúnak tartom ezt a negatív oldalról való megközelítést. Ezt nevezem én a "rosszabbul élünk mint 4 éve" szindrómának. Igazából nem magát fényezi az az adott párt, hanem a másikat húzza le, hogy ezáltal ő kerüljön előnyösebb helyzetbe. És ez lesz az idén már minden párttal. Az egész nem arról szól, hogy ki a jobb, hanem hogy ki a rosszabb.
2010. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a politika lényege: az intézményesített hatalomért való versengés.. -> az összes párt bármit megtene a hatalomért (törvényes keretek között remélhetőleg..) aki még hamis illúziókat kerget, azt csak sajnálni tudom..
2010. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

A Jobbik tényleg mindenre képes a hatalomért? Ez már tényleg nem túlzás?


[link]

2010. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem olvasom ezeket a fórumokat, de sajnos az eddigi hosszú évek tapasztalata ezt mutatja. Egyik kutya, másik eb...
2010. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Nekem meg a szdsz-mdf összekapaszkodás a röhögcséges:D! liberális puszi konzervatív, kapaszkodnak nagyon. Megpusztulnak a hatalomért. Remélem mennek a süllyesztőbe!
2010. jan. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A Jobbik tényleg mindenre képes a hatalomért? Ez már tényleg nem túlzás?


[link]


Mi köze ehez a Jobbiknak?


AZ Mszp sek zsideszezik a Fideszt?


A Jobbik az sem izgatná fel ha maszopozza az MSzp t a Fidesz!

2010. jan. 20. 23:51
 7/16 anonim ***** válasza:

Bizony. A legnagyobb baj, hogy nem lehet számonkérni rajtuk a választási igéreteiket.


Meg vannak az ilyen idióták, mint az előttem szóló, aki továbbra sem érti, hogy mi van.

2010. jan. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A Jobbik ma a legeminensebb párt.

Van programjuk és azzal vannak elfoglalva.

Lakossági fórumok, a TV ben sem mutogatnak, csak elmondják hogy mit szeretnének, és természetesen felvetik a törvényes elszámoltatás lehetőségét. De ezzel ki is merül a vádaskodás. A az igazi szélsőségesek meg hagy öljék egymást, hiszen az értelmesebbek erre már nem is figyel lassan!

2010. jan. 21. 00:00
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

"Mi köze ehez a Jobbiknak? "


Csak annyi, hogy ők csinálták a hamisítványt. Ezt a vak is látja. Ugyanaz az otromba és barbár stílus, mint ahogyan az EP választások előtt összebarmolták a többi párt plakátjait.

2010. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Csak annyi, hogy ők csinálták a hamisítványt. Ezt a vak is látja. Ugyanaz az otromba és barbár stílus, mint ahogyan az EP választások előtt összebarmolták a többi párt plakátjait.


Ez a te véleményed, az enyém meg az hogy mind a kettő nagy fasiszta, rasszista, párt nak az az érdeke hogy a Jobbikot vádolhassa, mert fasiszták rasszisták oda vissza, ráadásul egy programot sem tudnak csinálni még akkor sem ha úgysem tartják be.

Két ennyire szélsőséges párt ritkán van egy országba, még szerencse hogy van a Jobbik is!

2010. jan. 21. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!