Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz a véderőről? Te...

Mit gondolsz a véderőről? Te belépnél?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 20. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Bírom, amikor nemzettudatra apellálnak, holott a magyar aztán olyan kevert nép, mint annak a rendje, és a "hitvány idegenek" nélkül már rég nem lennénk a világon se. Nekem magamnak is vagy négy "hitvány idegen" van a családfámban. Akkor nem is vagyok magyar?


No mindegy, végülis az se baj, ha nem. Úgyse "rontom már itt sokáig a levegőt".


Aki magyarkodni meg katonáskodni akar, tegye, de legyen tekintettel azokra is, akik nem kérnek ebből.

2010. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem vagyok az a harcos típus, de talán igen ha legális lenne.
2010. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Nyilas banda. Köszönöm, NEM!!!
2010. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Bírom, amikor nemzettudatra apellálnak, holott a magyar aztán olyan kevert nép, mint annak a rendje, és a "hitvány idegenek" nélkül már rég nem lennénk a világon se."


1.Nem mindig a saját családfádból kellene kiindulni

2.Most ilyen alapon akkor se szerb,se horvát,se német,se török,se orosz nincsen

3. Nem hinném,hogy attól lesz valaki magyar,aki annak születik,úgy is kell élni.

Ezt úgy értem,hogy nem leszarni az '56-os '48-as megemlékezéseket,a Doni-katasztrófa hőseit,nem kell közömbösséggel bánni a határon túli magyarokkal.


De köszönöm a véleményed!

2010. jan. 20. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
én nem szarom le 56-ot. de nem szívesen emlékezek vissza rá. és a kérdésedre a válasz: nem lépnék be, az erőszak csak erőszakot szül.
2010. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A véderő erőszakos?
2010. jan. 20. 17:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt egyszer
2010. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tényleg,igazad van.

De már arra elég rég nem válaszoltak!

2010. jan. 20. 20:15
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

17:50es vok.. és tudom hogy hogy kissé előreszaladtam... de akkor elmagyarázom hogy értettem.. hátha nem világos..


megnéztem a videót.. ahol katonák(nak öltözött emberek) tanulnak harcművészeteket, és szerelnek szét össze fegyvert.. és tudod ezek nem azért kellenek hogy átsegítség az öreg nénit a zebrán.. ezt remélem nem kell magyarázni.. és Te is nagyon jól tudod hogy minden háború ugy kezdődik hogy "Én csak visszaütöttem".. ezzel nem azt akarom mondani hogy nem kell megvédenünk magunkat.. azt mondom hogy nem így. Nem támogatom az erőszak egyetlen formáját. ha háborúzni akarsz menj ki afganisztánba, és ott játsz katonásdit. :) szép estét

2010. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lépnék be, mert ezt is csak a zsidók pénzelik, hogy az átlagembert felhergelje a valódi önvédelmi alakulatok ellen!
2010. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!