Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik nem náci akkor...

Ha a Jobbik nem náci akkor hogy lehetséges h pár Hitler cosplayer mindig betéved hozzájuk?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2014. szept. 17. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Lehet mondani bármit, de a Jobbik egy igen erősen soviniszta párt, régebben havonta voltak antiszemita mondatai, nyíltan kirekesztőek. Mostanában ugyan már szeretnek óvatosan fogalmazni, mert néppárt lettek.
2014. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szántóvető ***** válasza:
92%
nem találkoztál még lejárató célból készült plakáttal?tele van vele a net: [link]
2014. szept. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Úgy, hogy a Hitler-imitátor hiszi azt, hogy az.
2014. szept. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2014. szept. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Ha az MSZP nem komcsi, akkor miért vesznek részt a politikusai ilyen felvonuláson?


[link]

[link]

2014. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy egy csoportnak milyenek a kapcsolatai, az mutat valamit a csoport habitusából, de azért nem mindent. A Jobbik akkor lesz náci, ha nemcsak ilyenek járnak hozzá, hanem másokat nem is tűr meg maga körül. És minél inkább efelé tolódik, annál inkább náci lesz. De most nem az, csak alkalmat ad arra, hogy sokan (náci beállítottságúak) ezt gondolva közeledjenek hozzá.
2014. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha az MSZP tüntetésére elmenne egy Sztálinnak öltözött faszi, akkor gondolom nem ajvékolnál, hogy az MSZP sztálinista és embereket akar lemészárolni, igaz?
2014. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én egy szóval nem említettem se az MSZP-t se Sztálint.

Ezt csak te vizionálod.

2014. szept. 17. 11:35
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Olvastad a programjukat? Mert ők voltak az egyetlenek akiknek volt. Na abban mutass nekem náci népirtásról szóló részt. Amúgy a sztálinos hasonlatot tényleg nem értetted amit az előző kérdezett vagy tényleg értelmi fogyatékos vagy?
2014. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy itt állt meg a vita.Talán a kérdező nem tud válaszolni az előttem írónak.
2014. szept. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!