Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a cikkről?

Mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Jól végzi a dolgát Juhász Oszkár, mint polgármester? Valóban igaz mindaz, ami ide le van írva?

Mert ha igen, akkor szimpatikus ez az "út".


2014. szept. 14. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Természetesen jól végzi a dolgát.

Az Alfahír független hírportál, nem is mondana mást, mint az igazságot.

2014. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem kell ironizálni.

Az alfahírről tudjuk, hogy jobbikos, de ez egy interjú. Nem egy saját maguk által megfogalmazott cikk.

Ha az index tette volna fel ugyanezeket a kérdéseket, nyilván ők is ugyanezeket a válaszokat kapták volna.

2014. szept. 14. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanúgy vannak olyan települések, ahol életképes cigány polgármester ért el ugyanilyen, vagy még nagyobb sikereket (pl. Cserdi). Ez nem ideológia függő, hanem kell egy kompetens és aktív vezető, legyen az Jobbikos, Fideszes, LMP-s, vagy éppen egy apolitikus cigány.
2014. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert mindig azt hozzák fel, hogy a Jobbik útja nem járható.

Persze ott van az az elmebeteg érpataki polgármester is.

2014. szept. 14. 12:38
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Jobbikos vezetést minden településre!
2014. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

"Azért kérdezem, mert mindig azt hozzák fel, hogy a Jobbik útja nem járható."


Igen és természetesen olyan vezetni egy 10 milliós országot, mint egy 2500 fős falut.

2014. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! ne haragudj, de nem ország szintre lett értve a dolog.
2014. szept. 14. 13:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Én Egerben élek és fogalmam se volt, hogy 2014-ben kire szavazzak. Gondolkodtam a jobbikon és elmentem Gyöngyöspatára, nem írnék le semmilyen élményt, ha bizonytalan vagy érdemes kimenni, a saját szemednek higgy, ne a netnek.

6.: Képzeld el a magyar állam összvagyonát, összbevételét és képzelj el egy falut ahol 2500 emberből kb. 1000 nyugdíjból él 900 kiskorú, 600 felnőtt és azoknak is csak max. 30%-a dolgozik, szinte kivétel nélkül mind minimálbérért, sokkal nehezebb innen kezdeni, mint az egész ország "szintjéről".

2014. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 nem értek egyet. Ami Gyöngyöspatán megvalósult, az egy helyi gazdaságfejlesztési módszer, egészen más hozzáállást igényel mint egy pártpolitika. Mint mondtam, számtalan olyan település van, ahol életképes ember kerül a polgármesteri székbe, és sikereket érnek el. Pártállástól függetlenül. Attól, hogy a Jobbik hatalomhoz jutna még nem lenne minden település hirtelen sikeres. Persze ha összeszednek 3000 kompetens polgármestert, akkor igen, de ha ezt megcsinálják, akkor én is rájuk szavazok majd.
2014. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Jobbik mintafalujában sikerült elérni, hogy egy elmebeteg jobbikos önkényuralmat valósítson meg. Diktatúra van a diktatúrában, és ezt helyeselni, pláne több településre is vágyni vagy itt megismételni enyhén szólva dőreség.


[link]

2014. szept. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!