Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az RTL Klubon lesz még rendes...

Az RTL Klubon lesz még rendes híradó?

Figyelt kérdés

Régebben azt hittem, hogy az az idegesítő, mikor bemondják, hogy egy indiai nőt a katonák mentettek meg a ház tetejérjől az árvíz idején több ezer kilométerre innen, meg hogy bemondják, hogy a világ másik végén született valami egy állatkertben.


Na de, oké vágjuk a fidesz gyökér stb. De most komolyan ki a szart érdekel, hogy Mészáros Lőrinc átment a záróvonalon? Ez mióta a hírösszefoglaló témája? Meg ilyen szar "hírek". Ennyire el vannak keseredve, vagy mi a jó ég?


2014. szept. 3. 23:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nekem azt tetszik, hogy külön tanulmány készült róla, mennyit árt a Fidesznek az RTL :D

A Polgármester Választáson meglátjuk :D

2014. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Egyik keradó híradóját sem nézem, mert mindkettő ugyanarról szól: karambolozott, felnégyelte, felgyújtotta, megerőszakolta, élve eltemette stb.; tehát csupa vidám kis hír, amitől rendesen felmegy az ember vérnyomása. Aztán végül bejelentik, hogy kisoroszlán született az állatkertben, csakhogy helyre álljon a világ egyensúlya. Az RTL csak annyiban tesz rá még egy lapáttal, hogy folyamatosan szapulja a Fideszt. Én személy szerint ebből sem kérek.


Már több helyen is leírtam, hogy érdemesebb külföldi híradókat nézni (német RTL, CNN, BBC, TV5, Euronews stb.), ha már az ember valóban kíváncsi arra, mi történik a világban. Az idegen nyelveket meg tessék megtanulni!

2014. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!