Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az RTL Klubon lesz még rendes...

Az RTL Klubon lesz még rendes híradó?

Figyelt kérdés

Régebben azt hittem, hogy az az idegesítő, mikor bemondják, hogy egy indiai nőt a katonák mentettek meg a ház tetejérjől az árvíz idején több ezer kilométerre innen, meg hogy bemondják, hogy a világ másik végén született valami egy állatkertben.


Na de, oké vágjuk a fidesz gyökér stb. De most komolyan ki a szart érdekel, hogy Mészáros Lőrinc átment a záróvonalon? Ez mióta a hírösszefoglaló témája? Meg ilyen szar "hírek". Ennyire el vannak keseredve, vagy mi a jó ég?


2014. szept. 3. 23:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Fáj látni, hogy kikre szavaztál vagy mi? Ti főztétek, tessék csak megenni. Remélem még sok ilyen fog szerepelni :-)
2014. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy rájuk szavaztam csak azért, mert leszarom, hogy ki lép át egy záróvonalat és nem tartom híradóba valónak? Nehéz felfogni a kérdést? Ennél még annak is nagyobb hírértéke van, ha az indiai asszonyt leszedték a tetőről, vagy a filippínóknál összedőlt egy három emeletes ház, pedig azoktól a hírektől is rosszul vagyok, hogy ez mégis ki a fenét érdkel, ellopnak egy csomó időt az életemből, ha véletlen megnézem a híradójukat és ilyenekkel van tele, ami nem is hír... Érted foglalkozzon vele egy talk show vagy valami, de a híradóba tenni, hogy átment a záróvonalon? Hova szarjak?
2014. szept. 3. 23:51
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyiken sincs rendes hírműsor. Sem a Rákai Kálmánka nevű bábu alatt, sem kisebb-nagyobb kertévékben.
2014. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ritkán nézek híradót tévében, de újabban mindig felcseszem magam. Egy rakás érdekes dologról beszélhetnének egy összefoglalóban, ami tényleg zajlik a világban és fontos (ukránok, közel-kelet, ebola) és akkor témáznak perceking egy redvás záróvonalon, azt nem tudom én hányszor kiemelve, mintha az lenne a 2014 híre.
2014. szept. 3. 23:55
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

Az "engem nem érdekel, hogy átlép egy záróvonalat" és az "Engem nem érdekel, ha elsikkaszt néhány milliárdot" között nincs olyan nagy különbség.

Egyébként a fityisz indított háborút az RTL ellen. A médiaháborút meg így vívják. Kicsit sem sajnálom. És ha már 1 emberrel kevesebb nem szavaz rájuk, nekem már megérte.

2014. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
hetes, a kettős tagadásnak fuss neki újra!
2014. szept. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Egy az, hogy se CNN-em se Euronewsom nincs. Kettő meg az, hogy azt azért te se gondolod komolyan, hogy összesen két külföldi adón lehet híradót nézni, a többitől meg normális, hogy záróvonalakkal foglalkoznak.


De kedves válaszoló a sikkasztás meg egy záróvonal között kiba nagy különbség van.

2014. szept. 4. 00:05
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Nyolcas, valóban elbsztam, de ez amúgysem kettős tagadásnak indult :-)
2014. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Ha valóban akkora különbség lenne, akkor miért is szavaznak 24 éve az emberek ugyanarra a két sikkasztó szarra? Az emberek politikai memóriája 0. Ameddig - itt gyk-n is -, mindenki "jajj, Gyurcsány vissza ne jöjjön, mert jujj", és közben leszarja, hogy 0. viktort lassan királyként kell megszólítani, addig ne mondd nekem azt, hogy van különbség. A választók 99%-ánál nincs. Sajnos.
2014. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

Jajj emberek, őszintén, nem szoktam híradót nézni és teszek magasról a politikára. De múltkor este unalmamban kapcsolgattam a TVt és pont akkor kezdődött a híradó az RTLen. Már régóta hallom/olvasom hogy egy ideje másról se szól csak a fidesz alázásáról, gondoltam belenézek.

Hááát, többet röhögtem azalatt a fél óra alatt, mintha showder klubbot néztem volna. Nem vagyok fidesz rajongó, kicsit sem, de annyira szánalmas volt az egész, hogy hihetetlen. Mondvacsinált kis semmi baromságokat úgy adtak elő, mintha legalábbis százak lemészárlásáról lett volna szó. Szerintem az ilyenekkel sokkal inkább magukat járatják le, mint azt aki ellen ez az egész irányul.

2014. szept. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!