Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyet miért nem minősítik...

Az ilyet miért nem minősítik uszításnak?

Figyelt kérdés

Valahányszor nézem a balliberális médiák híreit,mindig mutatják,hogy romákra támadtak,rasszista bűncselekmény, katonai egyenruhába öltözött Nagy-Magyarország-os kitűzős emberek fenyegették a romákat stb...

Ha viszont én egy jó érzésű jobboldali ember vagyok és felveszek egy Nagy-Magyarországot ábrázoló pólót akkor joggal támadhatnak rám és verhetnek össze a romák, tekintve,hogy félnek mert azt gondolják,hogy én is olyan vagyok mint akikről a tv-ben beszélnek.

A szájukba adják,hogy kiktől kell félni, ugyanakkor ha cigány származású az elkövető azt sosem közlik, pont ezért mert az ellenérzéseket kelt a magyarokban és az veszélyt jelent a romákra, de rám is ugyan úgy veszélyt jelent ha a romákat a magyarok ellen uszítják.

Szerintem az ilyen hírek bőven kimerítik az uszítás fogalmát.


2014. aug. 30. 12:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
rövid i
2014. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Az anyukád cigány?

Mert ha nem, akkor nem lehet elfogadni ellenpéldának.

2014. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Szerintem is, de a balf.oldalon "menő" az idióták körében magyarozni, satöbbi.


Ne várj értelmet, logikát tőlük mert híján vannak abból! :D

2014. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#22, találkozzunk, és megmutatom micsoda. :) Ott leszek én is, és beszélgetünk róla.

Na mit gondolsz? :)

2014. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#23, azért lássuk be, az átlag nagymagyar nem egy észkombájn. És hogy még az imádott jónagymagyarországa magyar nyelvét sem képes hiba nélkül írásban használni, na az sem dob sokat a renoméjukon. :)


A probléma inkább, hogy a balosoknak sincs több eszük, még ha szeretnek is ebben a szerepkörben tetszelegni. Viszont erkölcstelenebbek, ordenárébbak, gátlástalanabbak, és úgy általában véve selejtesebb természetűek. Mondjuk erre ők azt szoktál mondani, hogy nagymagyarék még ahhoz is túl hülyék, hogy igazán aljasok legyenek... ami megint nem feltétlenül tévedés.

2014. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"azért lássuk be, az átlag nagymagyar nem egy észkombájn. És hogy még az imádott jónagymagyarországa magyar nyelvét sem képes hiba nélkül írásban használni, na az sem dob sokat a renoméjukon. :)


A probléma inkább, hogy a balosoknak sincs több eszük, még ha szeretnek is ebben a szerepkörben tetszelegni. Viszont erkölcstelenebbek, ordenárébbak, gátlástalanabbak, és úgy általában véve selejtesebb természetűek. Mondjuk erre ők azt szoktál mondani, hogy nagymagyarék még ahhoz is túl hülyék, hogy igazán aljasok legyenek... ami megint nem feltétlenül tévedés."


Engem az nem tud érdekelni, inkább az az arcpirítóan megmosolyogtató amikor a turbóhibbantliberálisok műveltebbeknek titulálják magukat másoktól "csak mert liberálisok", közben meg alulmúlják sokszor "nagymagyarékat" is fröcsögésben.


De persze ők nem gyűlölködnek meg általánosítanak! :)

Jó az egy dolog, hogy hülyeségért egyik "oldalnak" sem kell a szomszédba mennie, de itt most a kérdés a balosokról szól.

2014. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
#26, ez teljesen így van. Csak akkor meg ebből az a végkövetkeztetés, hogy a teljes banda úgy selejtes ahogy van, mindegy melyik oldalon hőzöng. :)
2014. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#20 "a cigányok lehet hogy köpködnek, lehet hogy hangosak, lehet hogy dajdajoznak egész nap" kihagytad lopkodást,a munka undort a nemi erőszakot és a gyilkosságokat is.
2014. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!