Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyet miért nem minősítik...

Az ilyet miért nem minősítik uszításnak?

Figyelt kérdés

Valahányszor nézem a balliberális médiák híreit,mindig mutatják,hogy romákra támadtak,rasszista bűncselekmény, katonai egyenruhába öltözött Nagy-Magyarország-os kitűzős emberek fenyegették a romákat stb...

Ha viszont én egy jó érzésű jobboldali ember vagyok és felveszek egy Nagy-Magyarországot ábrázoló pólót akkor joggal támadhatnak rám és verhetnek össze a romák, tekintve,hogy félnek mert azt gondolják,hogy én is olyan vagyok mint akikről a tv-ben beszélnek.

A szájukba adják,hogy kiktől kell félni, ugyanakkor ha cigány származású az elkövető azt sosem közlik, pont ezért mert az ellenérzéseket kelt a magyarokban és az veszélyt jelent a romákra, de rám is ugyan úgy veszélyt jelent ha a romákat a magyarok ellen uszítják.

Szerintem az ilyen hírek bőven kimerítik az uszítás fogalmát.


2014. aug. 30. 12:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
69%

"mindenki aki ilyen pólóban flangál az

náci."


Áh, nem általánosít, dehogy is:D

Mindig is imádtam az ilyen hülyéket:D

2014. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
45%
Mert ha a kurucinfó írja hogy romák támadtak magyarokra, akkor az rendben van, sőt végre lehet valamit tudni a világról, mert ezt a szemét libsibibsibolsi média elhallgatja, de ha magyarok támadnak romákra és lehozza egy másik internetes oldal, akkor az uszítás. Nem teccik picit kettős mércével mérni?
2014. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
A kuruc info egy illegálisan működő oldal, amit be akarnak tiltani pont amaitt mert ők az ellenkezőjét hozzák le annak amit a liberális média.Ennyit a kettősmércéről.
2014. aug. 30. 14:29
 14/28 anonim ***** válasza:
Szégyen és felháborító ami folyik ebben az országban,lassan már a magyar címert is skinhead jelképkét kezelik a himnuszt meg náci versként.
2014. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
valamennyire jogos a kérdés, de azért azt ne feledjük el, hogy a Nagy-Magyarországos póló és egyéb ilyen szimbólumok hordása választás kérdése, míg cigánynak születni nem
2014. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

nem értek veled egyet utolsó ezzel a választásos dologgal. ha én pl nem csinálok semmi rosszat hanem csak felveszek egy polót akkor sem bánthatnak. Ez olyan mintha teszem azt minden nőverő férfit elítélnénk de aki a feleségét veri azt nem vagy csak alig, mivel a felesége választotta ezt az agresszív alakot. a büntetés meg elítéls jár, szimplán nem volt elég meggondolt a nő....hasonlattal élve a polót is fel szabad venni csak saját érdekében nem magyargyülőlők környékére menjen vele....



magára a kérdésre a válasz: az uszításnak közvetlennek kell lennie:pl gyerünk!menjünk el x helyre és verjük y emberkéket addig amíg csak mozognak.....az hogy y emberek milyen rosszak, meg megvetendők meg fujj az önmagában még nem meríti ki az uszítás fogalmát

2014. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

nem mondtam, hogy az ilyen pólóst nyugodtan lehet bántani, természetesen az is bűn, az is mélyen helytelen, de szerintem nem lehet összemosni azzal, ha valakit csak úgy megvernek azért, mert cigány


és akkor én is válaszolok a kérdésre:

aki a Nagy-Magyarország pólóstól fél, esetleg megveri, az nem azért teszi, mert a tv-ben uszítják ellene, hanem mert olyan ideológiával azonosítja (helytelenül, de nem alaptalanul), ami a gyűlöletből és az erőszakból gyökerezik, táplálkozik

ettől függetlenül nyilván az sem helyes, ha egy egy cigány megver egy ártatlan, jóérzésű jobboldali embert, de ezért a fő bűnös nem az a cigány (bár ő is bűnös), nem is a média (az meg ezer más dolog miatt bűnös), hanem azok, akik ezeket a szimbólumokat bemocskolták, és összemosták a lehető legrosszabb értelemben vett szélsőjobbos eszmékkel


összefoglalva: ne bántsuk se cigány testvéreinket, se Nagy-Magyarország pólós testvéreinket, se a feleségünket, se senki mást

2014. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"ha magyarok támadnak romákra"


Volt ilyen?

Mikor fordult elő, hogy munkakerülő magyarok csoportosan lerohannak szegény megfáradt, munkából hazatérő cigányt az utcán és agyba-főbe verik vagy az egyetemről sétáló cigánylányt szexuálisan zaklatnak, esetleg egy cigánygyerektől öten-tízen elveszik a mobilját, lumpen magyar fiatalok idős cigány nyugdíjas asszonyokat vernek agyon a nyugdíjukért, esetleg cigány paraszttól lopják a terményét.


Mifelénk Baranyában ennek az ellenkezője történik, méghozzá elég sűrűn, többször a szemem láttára.

Én tudom sorolni a példákat, kíváncsian várom az ellenpéldákat.

2014. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Bocs, csak az elejét olvastam el, hogy valaki sérelmezi, hogy ki van takarva a cigány bűnelkövető arca. Ez a személyi szabadság joga a magyar bűnözőket is éppúgy megilleti, és nincs kettősmérce ebben, ez így igazságos. Mellesleg megmutatják az embert, és a bőrszíne nem csak az arcán látszik, szóval ha úgy tetszik akkor is közlik a származását, ha nem mondják ki, csak kitakart arccal mutatják a megbilincselt kezét.


Mellesleg aki nagy-magyarországos pólóban vagy horogkeresztes tetoválással, stb. megy a cigánytelepre, az magának keresi a bajt, mint ahogy az a cigány is, aki bőrfejűek közé. Bár az utóbbi nem tudja takarni a származását, bőrszínét, de te tudnál tapintatos lenni, ha akarnál, de ha neked ilyen terveid vannak, akkor szándékosan tervezed a provokálásukat, és csinálnál kvázi magadból esetlegesen mártírt.

Egyáltalán mi lenne a célod azzal, hogy ilyen pólóval császkálsz közöttük? Hogy megmutasd, milyen nagyjani vagy, aztán ha kapsz egy pofont, akkor szaladsz a kurucfoshoz, és a magyar garázdához, hogy torolják meg a sérelmed?

2014. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
44%

#18, az idős anyámat a színárja, eukompatibilis (gyakran onnan ideokádódott) ifjú orvostanhallgatók rendszeresen majd fellökik. Hogy kinyittatják vele maguk előtt a boltajtót, az a minimum.

Ezzel szemben a cigányok lehet hogy köpködnek, lehet hogy hangosak, lehet hogy dajdajoznak egész nap, de még sosem csináltak neki fizikai kellemetlenséget.

2014. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!