Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyet miért nem minősítik...

Az ilyet miért nem minősítik uszításnak?

Figyelt kérdés

Valahányszor nézem a balliberális médiák híreit,mindig mutatják,hogy romákra támadtak,rasszista bűncselekmény, katonai egyenruhába öltözött Nagy-Magyarország-os kitűzős emberek fenyegették a romákat stb...

Ha viszont én egy jó érzésű jobboldali ember vagyok és felveszek egy Nagy-Magyarországot ábrázoló pólót akkor joggal támadhatnak rám és verhetnek össze a romák, tekintve,hogy félnek mert azt gondolják,hogy én is olyan vagyok mint akikről a tv-ben beszélnek.

A szájukba adják,hogy kiktől kell félni, ugyanakkor ha cigány származású az elkövető azt sosem közlik, pont ezért mert az ellenérzéseket kelt a magyarokban és az veszélyt jelent a romákra, de rám is ugyan úgy veszélyt jelent ha a romákat a magyarok ellen uszítják.

Szerintem az ilyen hírek bőven kimerítik az uszítás fogalmát.


2014. aug. 30. 12:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Ez tény, de pont ez is a céljuk.
2014. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%

Nézd, ha megjelensz egy cigány előtt skinhead-nek öltözve, akkor az a cigány tartani fog tőled, ha lead ilyesmit az RTL Híradó, ha nem.


Az viszont igaz, hogy tényleg nem mutatják az adott bűnelkövetőt, ha cigányról van szó. Ha igen, akkor is csak kitakart fejjel. Ez valóban zavaró.

2014. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
31%

Nincs olyan, hogy jóérzésű jobboldali ember. Ez eufemizmus. Idiotizmus. Ráadásul a helyesírásod is pocsék.


Amikor a humanizmust tanították, ugye hiányoztál? Szociológiát ugye sosem tanultál?

Az egész kérdésedből sugárzik, az a fajta tudatlanság amit összeszedtél eddigi tanulmányaidban, az nem zavar abban, hogy azt érezd, képes vagy észt osztani.

Pedig NEM.

2014. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De ha előttem megjelenik egy román Nagy-Románia pólóban akkor az bennem nem kelt félelmet,csupán látom hogy nemzeti érzelmű.Ha viszont azt hallanám és látnám a híradóban,hogy Nagy-Románia pólóban vertek magyarokat akkor már viszont félnék az ilyen pólóban járkáló emberektől, még ha nem is mind ilyen.
2014. aug. 30. 12:53
 5/28 anonim ***** válasza:
am. nem uszítás,hanem idiotizmus,amit csinálnak.
2014. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
19%

" viszont én egy jó érzésű jobboldali ember vagyok és felveszek egy Nagy-Magyarországot ábrázoló pólót"


Jóérzésű jobber :D az paradoxon, mindenki aki ilyen pólóban flangál az náci. Ne csodálkozzon ha egyeseknek ez nem tetszik.

2014. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%

Amiről a kérdező ír, az bizony a médiamanipuláció.

A nézők/hallgatók szándékos, tudatos megtévesztése, félretájékoztatása - az igazság elferdítése.

Normális országban az ilyet szigorúan büntetik.



A 2-es kommentelő figyelmébe: a történelmi Magyarország földrajzi térképének pólón viselése NEM skinhead öltözet.

2014. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Senki nem verhet meg és támadhat meg senkit, ha roma, ha nem. Mindkét félnek vastagon van oka utálni a másikat, a média ezt meg kihasználja. Profit, nem uszítás.
2014. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Ez csak egyszerű politika.

Szeretnek az emberek félelmeire hatni, rettegjenek, mert akkor könnyebben lehet őket saját igényeik szerint irányítani.

Ezért hangoztatják a balliberálisok, hogy a cigányok félelemben élnek Magyarországon, míg a szélsőjobb a cigánybűnözéssel kampányol.

De a világpolitika is így működik. Az USA hangoztatta, hogy Irak veszélyt jelent a világra, ezért kellett lerohanni és ugyanez a kampány folyik Irán ellen is. Most meg attól kell rettegniük a propaganda szerint, hogy Oroszország lerohanja a NATO-t, az oroszokat meg a fasiszta ukránokkal és az agresszíven terjeszkedő Amerikával ijesztgetik.

2014. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
#9, tegnap két roma arról beszélt az ablakom alatti pedig (teljesen nyíltan, és nem is túl halkan, minden felhallatszott a negyedikre) hogy kit öltek meg. Szerintem van mitől félni.
2014. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!