Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan aki az ukránoknak...

Van olyan aki az ukránoknak szurkol?

Figyelt kérdés
Én bennük bízom, remélem sikerül megnyerniük a háborút, de úgy látom egyedül vagyok ezzel.
2014. aug. 29. 21:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
68%

Az teljesen mindegy, milyen nemzetiségűek voltak azok a katonák, akik előbb vették el az órákat, mint a fegyvereket, vagy akik WC-ből ettek, nőket erőszakoltak, és sorolhatnám. Oroszország zászlaja alatt harcoltak, és sosem büntették meg őket a háborús bűneikért.

Azt is fontos megemlíteni, hogy a nem etnikumomhoz tartozó orosz tisztek végrehajtották a 227-es, "Egy lépést sem hátra" rendeletet, mert Sztálin, aki a ti véleményetek szerint szintén etnikum volt, azt mondta.


Egy olyan nép, aki a saját zászlaja alatt harcoló katonákat megöli, mert hátrálni mer, és nem bünteti meg a háborús bűnösöket, nem lehet civilizált, kultúrnép.


Ha az angolok kúrták és lopták volna végig, akkor róluk mondanám ezt. Nem az oroszgyűlölet beszél belőlem.


Annyi tudóst és művészt adnak a világnak, amennyit akarnak, akkor sem tudják bizonyítani, hogy az elnyomás iránti vonzalmuk alábbhagyott. Majd ha demokratikus úton, harcok nélkül, egy tárgyalóteremben "boxolják" le az ukrajnai konfliktust, mást gondolok róluk. Egyenlőre Krím, tárgyalások hiányában, még mindig annektálva van, nem felszabadítva.

2014. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Most pontosan mi is folyik a szomszédban?
2014. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Hitler is adott ki hátrálást tiltó parancsot,mégis kultúrnép a német,a kettő dolognak nincs egymáshoz köze.A vörös hadsereg pedig a Szovjetúnió és nem orosz zászló alatt harcolt.
2014. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
én úgy szurkolok az ukránoknak,h ez a szemét porosenkó ne küldjön már több embert a vérmezőre, a szemét,hazaáruló köcsögje!!!A saját népe ellen van.
2014. aug. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"Az oroszok nem voltak magyarellenesek 1956-ban?"


Nem jellemzően.

2014. aug. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Egy olyan nép, aki a saját zászlaja alatt harcoló katonákat megöli, mert hátrálni mer, és nem bünteti meg a háborús bűnösöket, nem lehet civilizált, kultúrnép. "


Akkor ezen a Földön kultúrnép még nem nagyon élt kedveském. :)

2014. aug. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Hitler is adott ki hátrálást tiltó parancsot,mégis kultúrnép a német,a kettő dolognak nincs egymáshoz köze.A vörös hadsereg pedig a Szovjetúnió és nem orosz zászló alatt harcolt."


Nem csak ő, minden háborúban volt már ilyen. Ez a magyar BTK békeidőben:


"A magyar BTK minden esetre büntetni rendelik az ilyen magatartást. Más országok törvényeiről nincs infóm.


365. § Aki háborúban harci kötelességének teljesítése alól


a) szolgálati helyének önkényes elhagyásával, elrejtőzéssel vagy megfutamodással,


b) harcképtelenség szándékos előidézésével vagy megtévesztő magatartással,


c) harceszköze elhagyásával, megrongálásával vagy alkalmazásának elmulasztásával,


d) az ellenségnek önkéntes megadással,


e) szolgálati kötelességének egyéb súlyos megszegésével


kivonja magát, bűntettet követ el, és tíz évtől húsz évig terjedő vagy életfogytig tartó szabadságvesztéssel büntetendő."


Hadiállapotban egyszerűen tarkón lövik. Az önkényes hátrálást vagy megadást a világ egyetlen hadserege sem tolerálta még.

2014. aug. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom,miért kellett lepontozni,azért ,mert sajnálom azokat,akik félre lettek vezetve??? (pl amerikai álcázott mesterlövészek által lőttek a tüntetők közé, mintha arra az addigi kormány adott volna parancsot?? )
2014. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
56%

Én Putyinéknak szurkolok. :-)


Ukrajnát nem kötelező szerintem egyben tartani, hiába jön nekem a NATO meg a Nyugat azzal, hogy ilyen olyan területi épség. Nekem az a véleményem, hogy ha azok a területek el akarnak szakadni, akkor szakadjanak el. Joguk van eldönteni, hogy Ukrajnában vagy Oroszországban szeretnének-e élni. S ha jól látom inkább Oroszország mellett tennék le a voksukat.


Ukrajna egy tákolmány, nem több. Teleszórva több millió orosszal, több százezer magyarral, románnal és szlovákkal. Ruszinokról nem is beszélve. Sok mindent tudok rájuk mondani, de azt nem, hogy nemzetállam.


Ukrajnára a szétesés vár, ha tetszik, ha nem. És ez így van jól.

2014. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!