Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan aki az ukránoknak...

Van olyan aki az ukránoknak szurkol?

Figyelt kérdés
Én bennük bízom, remélem sikerül megnyerniük a háborút, de úgy látom egyedül vagyok ezzel.
2014. aug. 29. 21:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem! Igaz a ruszkiknak sem.
2014. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Azért abba is gondolj bele 10-es, hogy a NATO azért nem küldött még csapatokat Ukrajnába, mert egyrészt orosz többségű területeket akar Ukrajna megtartani magának, amik nyíltan kinyilvánították a függetlenségüket, szóval elég erkölcstelen húzás lenne leverni a függetlenedni vágyó oroszokat, másrészt ott van az is, hogy Oroszország még hivatalosan nem támadta meg Ukrajnát és gondolom addig ők sem akarnak mit tenni.


De ha megfigyeled, nem is mernek Ukrajnával kezdeni az oroszok, csak Donyeckben és Luhanszkban harcolnak, de még ezt sem ismerik el hivatalosan.

Nagyon jól tudják, hogy ha ezen két megyén kívül jelennének meg, akkor már a NATO-nak is lenne tiszta ürügye a beavatkozásra, ezt meg úgy tűnik, hogy nem akarják.

2014. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
31%
Azzal vagyok melyik visszaadja Karpataljat
2014. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
Nincs is olyan,hogy ukrán.Orosz van,meg őrvidéki szőkecigány,akiket ukránnak hívnak.A boxos Klicskón,és hírhedt maffiájukon kívül nincs nevük a világban,oligarchiáik most megfeküdtek a nyugati tőkének-ennyi történt.Az orosz ezzel szemben történelmi,civilizált kultúrnép.
2014. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
91%

"Az orosz ezzel szemben történelmi,civilizált kultúrnép."


Igen, ők pont a civilizáltságukról ismertek.

2014. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
66%
Akik 1945-ben wc-ből ettek,meg karórákat gyűjtöttek kincsként,azok nemzetiségiek voltak.Tatárok meg kaukázusi népek.Nem az igazi európai oroszok voltak nyilván.Azért oroszország adott néhány tudóst és művészt a világnak,és birodalmának van egy kis múltja.Ukrajnában csak a Kijevi Rusz volt államszervezet,az is orosz ahogy neve is mutatja.Ukrajna neve is csak őrvidéket jelent oroszul.Voltaképpen az Oroszország előszobája,némileg germánokkal keveredett szláv lakossággal.
2014. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Az ukránok inkább kazárosak.


Tulajdonképpen az oroszok, akik részben germánok.

A keleti szláv oroszok sokáig viking uralom alatt voltak, az uralom azt is jelentette, hogy keveredtek is velük.


Hiszen, ha megnézed az oroszokat nagyok, magasak, mint a germán népek általában.

2014. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
33%
Mint az Európai Unió polgára tiszta szívből az Ukránok mellett vagyok.
2014. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Az Ukránoknak nem is lehet szurkolni mert Oroszország ellen semmit nem érnek.Ha az USA vagy az EU nem tesz semmit akkor nem sokáig lesz Ukrajna.
2014. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Akkor jó ha tudod,hogy Oroszország is Európa része az Urálig...
2014. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!