Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Orbán-kormány miért így...

Az Orbán-kormány miért így kivitelezteti az augusztus 20. i tüzijátékot?

Figyelt kérdés
2010 előtt mindig le volt kapcsolva a közvilágítás,de 2010 óta mindig van a rakpartokon közvilágítás.Eleve rontja a tüzijáték látványát,de ők minden évben arra hivatkoznak,hogy vészhelyzet esetén a tömeg gyorsabban tudjon menekülni. Szerintem ez butaság,a közvilágítást simán fel lehet kapcsolni pár másodperc alatt,ha vészhelyzet alakulna ki,arról nem is beszélve,hogy az OMSZ idén is folyamatosan küldi a tüzijáték szervezőinek a jelentést az esetleges viharról,avagy vészhelyzetről,szélről,stb. Most kérdezhetitek,hogy ez e a legnagyobb problémám.. Nem,nem ez,de ha már ennyi pénzt szórnak ki a tüzijátékra ( 150 millió forint) akkor legalább legyen meg a látvány,és ne rontsa az összképet a felkapcsolt közvilágítás,és gyatra szervezés,amit a Petőfi Rádió csinál a rakpartokon.Senkit nem érdekelnek az óránkénti hírek,és,hogy folyamatosan dumál a műsorvezető a hangosbemondón.Jobb inkább a menekülési útvonalakat,utcákat sorolnák fel,mind a budai,mind a pesti oldaliakat,és ezt angolul is a külföldi turistáknak. 2009-ig ez így volt a 2006-os vihar után,de azóta ezt se csinálják..
2014. aug. 20. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Irigylem a problémáid...
2014. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. aug. 20. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Az a baj, hogy világítanak a lámpák?
2014. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem a látvány jobb élvezése a cél, hanem a feszültség, a háborús helyzet, a hadikészültség, a brüsszeli népnyúzók és multik elleni harcra való figyelem elterelés, a katasztrófahelyzet folyamatos fenntartása a cél.
2014. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

# 3

Hát szerintem a tüzijáték akkor szép,ha nincsen felkapcsolva a világítás.Ha felfele nézel,akkor a tüzijátékot lásd,és ne azt,hogy a képedbe világít a közvilágítás.

2014. aug. 20. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

totál nincs igazad, szerintem így volt hangulatos.


[link]

ez a szebb


vagy ez?

[link]


utóbbi, segítek.

2014. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem is tudom mit mondjak... 2009-ig volt nagyszabású tüzijáték,azóta kisebb. És 2009-ig mindig lekapcsolták a lámpát. Amúgy amikor nagy szabású volt a tűzijáték 2009-ig sokkal olcsóbb is volt mint mostanában. Akkor az MSZP volt a rangon. Most meg 150 millió és hoppá azóta kisebb a tűzijáték is mert ez a kormány abból a 150 millából le tud nyúlni egy csomót. A pirotechnikai cégnek pedig odalöknek egy pár forintot még a felét sem. De Gratula az állampolgároknak,szavazzatok csak a Fideszre,így tovább...
2014. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

# 6


Oké,te így gondolod.Én meg máshogy. Az nem tüzijáték volt,amit tegnap lenyomtak 11 ezer rakétával,150 millióért,miközben 2007-ben 42 ezer rakéta repült 90 millióért. Az első képed pont 2007-es.

2014. aug. 21. 16:59
 9/9 A kérdező kommentje:

# 7


egyetértek minden szavaddal.

2014. aug. 21. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!