Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Jobbikosok! Miért kell...

Kedves Jobbikosok! Miért kell ezt így csinálni?

Figyelt kérdés
Én magam is Jobbik szavazó vagyok!De nem érzitek ugy hogy össze kéne fogni?A zsidók miért tartanak ott ahol tartanak?Rengeteg időn át nem volt hazájuk mégis összetartottak és megőrizték az egységüket.A magyaroknak van hazájuk mégsem tudják megőrizni az egységüket.Miért kell mocskolni a másikat mert az esetleg másként gondolkozik?Értem hogy párpolitikust mindennél jobban utáltok,én is.De próbáljuk már meg abbahagyni legalább itt ezen az oldalon az egymás mocskolását.Ha igazán fontos a hazátok akkor ezt kell megérteni!!!
2010. jan. 14. 17:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
27%

Hm, ebben tényleg van valami h a Jobbik nagyon megosztja a magyarokat. Sajnos mindannyian általánosítunk. Ha egy Jobbikos csinál vmit azt az egész pártra hisszük h olyan.

A Hungaristák milyenek? Miket vallanak? Mit kell róluk tudni?

2010. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!