Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Jobbikosok! Miért kell...

Kedves Jobbikosok! Miért kell ezt így csinálni?

Figyelt kérdés
Én magam is Jobbik szavazó vagyok!De nem érzitek ugy hogy össze kéne fogni?A zsidók miért tartanak ott ahol tartanak?Rengeteg időn át nem volt hazájuk mégis összetartottak és megőrizték az egységüket.A magyaroknak van hazájuk mégsem tudják megőrizni az egységüket.Miért kell mocskolni a másikat mert az esetleg másként gondolkozik?Értem hogy párpolitikust mindennél jobban utáltok,én is.De próbáljuk már meg abbahagyni legalább itt ezen az oldalon az egymás mocskolását.Ha igazán fontos a hazátok akkor ezt kell megérteni!!!
2010. jan. 14. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Olyan fontos a haza, hogy a jobbik sem különb egyiknél sem, egyik 19 a másik egy híján 20:

[link]

2010. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fa..kalapok mindenhol vannak.Nem mondtam hogy a Jobbik szent.
2010. jan. 14. 17:24
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

A jobbikodok tudtommal egymást nem becsmérlik.

Azt kellene már végre felfogni, hogy léteznek a világon NS-ek, hungaristák is, és ők nem jobbikosok!

Mellesleg a hungaristák sem az átlag jobbikosokat becsmérlik, hanem a pártvezetőséggel nem értenek egyet.

2010. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen volt szerencsém igazi hungaristával találkozni aki bátran álítom nem különb a cigányoknál.Sőt talán a cigány különb nála ő legalább nem ba..ogatja hülyeségekkel a fajtársait.Igen a jobbiknak számomra ez az egyetlen negatívuma hogy a szavazóinak a nagy része bizony rendkívül akaratos és erőszakos nem képtelen elfogadni a másik ember véleményét.
2010. jan. 14. 17:31
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Úristen, ember, tudod te mit beszélsz egyáltalán? Te maximum tizenéves skinhed h.lyegyerekkel találkoztál, de nem hungaristával!

A hungarizmus valahol a PHM-nél kezdődik, nem ártana utánanézned.

B.zki....inkább nem is mondok semmit, de minősítetted magad, fogalmad nincs arról, kik a hungaristák.

Látod, erről van itt szó, ti beszéltek összefogásról, de mocskoljátok azokat, akik nem hajlandóak szavazni a zsidó morvaira. Ennyit erről.

2010. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és azt is el kéne fogadni hogy nem csak a zsidók felelősek azért ami megy.Egyik ember sem tud betelni a pénzel legyen az zsidó arab vagy akármilyen nemzetiségű.
2010. jan. 14. 17:40
 7/11 A kérdező kommentje:
Ki mocskol?Bizony vannak gárdista ismerőseim nem is egy.Sőt a Gárda egyik főkapitányát is ismerem.És igen ismerem hungaristát és skinheadet is.
2010. jan. 14. 17:42
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

"Fa..kalapok mindenhol vannak.Nem mondtam hogy a Jobbik szent."


Csak az összes többik jobbikos darálja hónapok óta azt a mantrát, hogy az összes párt lopcsalhazudik, a Jobbik nem, mert a Jobbik nem politikusokból áll, hanem hőn szeretett hazájukért önzetlenül tenni kész hazaffyakból :)))))


A mesének kezd vége lenni :)

2010. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja mert a jobbikosok 90%-a elvakult a saját nézőpontját tekintve.Erre akartam rávilágítani a kérdésemmel.
2010. jan. 14. 17:45
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Azért mert őket (a zsidókat) nem megosztani akarták, hanem kollektívan utálták, kiközösítették. Minket (a magyarokat, nem csak a jobbikosokat) viszont megosztanak. Ez annyira sikerült, hogy itt még évekig nem tud majd kiállni semmiért kollektívan a magyarság. A kisebbséget elég nehéz önmaga ellen fordítani, a többséget viszont egyszerű, mert míg a kisebbségeket (hivatalosan) rendszerint egy párt "szolgálja", addig a többséget több, akik eltérő dolgokat képviselnek (legalábbis így kéne).
2010. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!