Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El tudod magyarázni értelmesen...

El tudod magyarázni értelmesen, hogy miért arra a pártra szavazol akire? Írd le!

Figyelt kérdés

Kérek kort is hozzá.

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, leírhatod, hogy miért szavazol egy x pártra és azt is, hogy miért nem szavazol egy másikra. A szavazó közönséget ne szidd, egymást ne szidjátok, ha valaki hülyeséget ír vagy akármi, akkor lehet érvelni értelmesen vitázni.


Tapasztalataim szerint az emberek nagy része nem tudja megmagyarázni értelmesen, hogy miért szavaz egy X pártra. És aki úgy kezdi, hogy "úgy hiszem", "úgy érzem" az már rossz. Tényeket írjatok, hogy mi az ami miatt szimpatikus a párt, mit tettek mit bizonyítottak ami miatt mellettük álltok(vagy ami miatt nem mellettük álltok)


2010. jan. 14. 16:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Előző válaszomban teljesen figyelembe vettem azt, hogy a 2010-es választások előtt kérdeztél, és az akkori körülményekre igyekeztem válaszolni.

Jelenleg a történtek megerősítettek mindenben:

Az MSZP nem tisztult meg

Az MDF-SZDSZ megszűnt (a JESZ egy semmi)

A Fidesz elárulta a demokráciát

A Jobbiknak sem jött meg az esze

Az LMP viszont bizonyított: konstruktívan kritikus ellenzéki párt, és nem tért el a céljaitól.

2012. jún. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!