Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El tudod magyarázni értelmesen...

El tudod magyarázni értelmesen, hogy miért arra a pártra szavazol akire? Írd le!

Figyelt kérdés

Kérek kort is hozzá.

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, leírhatod, hogy miért szavazol egy x pártra és azt is, hogy miért nem szavazol egy másikra. A szavazó közönséget ne szidd, egymást ne szidjátok, ha valaki hülyeséget ír vagy akármi, akkor lehet érvelni értelmesen vitázni.


Tapasztalataim szerint az emberek nagy része nem tudja megmagyarázni értelmesen, hogy miért szavaz egy X pártra. És aki úgy kezdi, hogy "úgy hiszem", "úgy érzem" az már rossz. Tényeket írjatok, hogy mi az ami miatt szimpatikus a párt, mit tettek mit bizonyítottak ami miatt mellettük álltok(vagy ami miatt nem mellettük álltok)


2010. jan. 14. 16:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
azért fogok arra a pártra szavazni, mert velük értek egyet.. jó érv? :) amugy pedíg a többi párt mondókája ellenszenves. ezt szivesen megmagyarázom neked értelmesen, de szerintem nemkell :)
2010. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem muszáj írnod ide ha nem akarsz a kérdésre magyarázni.
2010. jan. 14. 16:28
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

A Jobbikra.

Mert kelően nacionalista, és nem a kisseb ellenállás elvét követve az embereket akarja

ellehetetleníteni ! Mert nincsenek a háta mögött olyan érdekcsoportok akik táv vezérlik.

Mert jók az elképzeléseik, és azok az irányok amivel az ország irányba állhat.

Mert a valós problémákkal akar megbirkózni és a dolgok felületét akarja szidolozni!

2010. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
mármint *válaszolni.
2010. jan. 14. 16:28
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Én azért szavazok majd arra a pártra amire fogok, mert foglalkozik azokkal a kérdésekkel, amiket a többi látszatmegoldásokkal orvosol, vagy egyszerűen a szőnyeg alá söpör. Az is tetszik, hogy vissza akarják rugdosni a Bologna rendszer Olaszországba. Szóval úgy általában tetszik a programjuk, Ezért szavazok nekik bizalmat, és azért, mert a többi szóba jöhető párt, már kapott lehetőséget a bizonyításra, és lejáratta magát. Remélem nem élnek vissza vele.
2010. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó válaszoló! Ki akarja a bologna rendszert megszüntetni? Egyetemistaként támogatom!

Mellesleg jelenleg nem tudom még kire fogok szavazni, azt tudom, hogy kire nem.

2010. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
63%

Úgy áll a helyzet, hogy a kisebbik rossz elvét követve fogok szavazni. Mindig Fideszes szavazó voltam, az mszp egyetlen szavát se hiszem, ők juttatták az országot a béka s..ge alá, az szdsz-el karöltve... De ma már a Fidesznek sem tudok hinni, ők sem képesek - illetve azt látom, nem is akarják igazán - kihúzni az országot a csávából. De egyelőre ők a kisebbik rossz. A Jobbik, ha valóban az lenne, aminek mutatja magát, az lenne az én "szívem csücske", de sajnos ők is egy mesterségesen létrehozott, a zs...k által pénzelt párt... Bár az igaz, hogy itt is fejétől bűzlik a hal, mert az egyszerű tagok véleményem szerint az ország legnemzetibb, legtiszteletreméltóbb polgárai. Sajnos őket is csőbe húzták. Igazából az lenne a legjobb, ha nem a pártok, hanem a cöf (civil összefogás) tagjaiből kerülne ki az új kormány, sajnos ez jelenleg lehetetlen... Az egyetlen bizodalmam, hogy ha a Fidesz valóban rossz irányba megy, még egyszer nem lesznek olyan buták az emberek, hogy visszahozzák az mszp-t, hanem végre elkezdődik egy polgári megújulás.

32 éves, vidéki, gyed-en lévő, második babáját váró édesanya vagyok

2010. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Nem
2010. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
igazából akkor nem tudod megvédeni magadat, hogy miért szavazol a fideszre, a kisebbik rossz a legrosszabb indok szerintem. Egy tonna kis párt van aki nem mszp nem jobbik és nem fidesz. nem tudsz hinni a fidesznek sem de mégis rászavazol.
2010. jan. 14. 16:57
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem szavazok egyikre sem, mert nem kérek a zsidó demokráciából.

Nincs kis rossz vagy nagy rossz...

2010. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!