Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oroszimádók ehhez mit szólnak?

Az oroszimádók ehhez mit szólnak?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 15. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok "oroszimádó", de rendszeresen olvasom már évek óta a Hidfo.net-et. Csak az ukrán balhé óta lettek ennyire oroszbarátok és az én gyomromat is megfeküdte már.


Arra viszont rájöttem az utóbbi időben, hogy az index nagyon sokat csúsztat, úgyhogy nehezemre esik bármit is elhinni amit leírnak. Például külföldi oldalról kellett megtudnom, hogy az ukránok foszforral bombázzák a városokat, a nyugati felháborodás pedig elmaradt, érdekes módon...

2014. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Undorító az index. Félreértés elkerülése végett nem vagyok oroszimádó.
2014. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne legyél ilyen hiszékeny!

Stratégia része a terelés, a vádaskodás, a hazugság, a sárdobálás ez oldaltól független!

usa is nem egyszer hazudott oroszoktól se áll távol!

Ha te nem vagy orosz barát, akkor miből gondolod, hogy ez a hír igaz? Hiszen eddig egy szót se lehetett elhinni az oroszoknak nem igaz?

2014. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: Mármint a foszforbomba? Láttam a videót neten.
2014. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!