Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti ehhez mit szóltok? Azért...

Ti ehhez mit szóltok? Azért nem röhejes, hogy 6 év alatt 23 évet késett összesen a MÁV?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 28. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha meg lenne adva, hogy összesen mennyi ideig mentek a megadott vonatok, (meg esetleg, hogy mekkora távolságot tettek meg), akkor lenne valami értelme az ilyen számadatoknak, de így nem.
2014. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha gondolod megbeszélhetjük ezt a késés kérdést, de szerintem a valódi probléma az, hogy közösségi közlekedés címszóval százmilliárdokkal dotál az állam egy olyan szervezetet, ami a legegyszerűbb vevőkiszolgálásra is képtelen.

A kérdés az lenne, hogyan lehet ebben az országban tisztességes közösségi közlekedést csinálni olcsón.

MErt lehetne :) de mondjuk ehhez a jelenlegi mávot sóval kellene behinteni, és mindent felszántani a helyén.

2014. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:

az a késés sokkal jobban zavar amit Magyarország szedett össze a közel fél évszázados szovjet elnyomás alatt.

egyébként tudod hogy mennyit ül stauba egy olyan francia vendégmunkás aki luxemburgba jár át dolgozni?ha napi átlag másfél órával számolunk akkor egy évben közel fél hónapot tölt az autópályán ücsörögve.

2014. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szerintem a késés a legkisebb baj a MÁV-val. Akkor is, ha ez durva számadatnak tűnik.
2014. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értek hozza, de szerintem 6 év alatt max csak 6 évet késhet.
2014. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Nem értek hozza, de szerintem 6 év alatt max csak 6 évet késhet."


Egyszerre nem 1 vonat közlekedik, hanem akár 100 is. Ha a 100 vonat mindegyike 1 óra alatt 1-1 percet késik, az 1 óra alatt máris 100 perc késés. Így jön össze a 23 év.

2014. júl. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kösz.

Most hülyének érzem magam.

2014. júl. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!