Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik a legnagyobb adóbefizetők?

Kik a legnagyobb adóbefizetők?

Figyelt kérdés
Tehát: bankok? multik? vagy kik?
2014. aug. 15. 16:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

" becsületes magyar vállalkozóról, ezzel szemben azt kell mondjam nektek kedves - a világot csak hírből ismerő válaszadók -, hogy még minden multim tisztességes fizetéssel vett fel, és annyi adót fizetett néha havonta utánam, mint amennyit egy átlag magyar egy év alatt fizetett be. Ezzel szemben az összes genya magyar foglalkoztatóm trükközött a bérekkel, minimálbérre jelentett be, vagy áttett munkaerő kölcsönzőbe. Aztán mikor nem fizettek ki, csak széttárta a karját, és azt mondta, így jártam.

Ráadásul még nem láttam nyereséges magyar vállalkozót. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de agyhalál közeli gondolkodásra való képtelenség, amit az iménti két válaszadó ideröfögött."


Úgy hazudozol mint az állat, röfögős suttyó libernyák.

2014. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Most felsoroltad a legnagyobb élősködőket, akik legtöbbet visznek el a magyar adófizető pénzéből. De a kérdés nem ez volt!!!"


Bejönnek, több ezer munkahelyet teremtenek, a cég és az ottani munkások adót fizetnek, ez az országnak csak jó lehet, de élősködés? Azt nem látok benne.

2014. aug. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!