Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az ilyen alapon...

Mit gondoltok az ilyen alapon való szavazásról?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm, aki jogásznak tanul mikor kérdeztem, hogy kire szavaz, azt mondja, hogy a fideszre. Kérdem miért? Mert ők adják nekik a pénzt... Na ezt hogy érti? Válaszolja, hogy ő nem ért velük egyet, de az anyja fideszes polgármester, az apja volt fideszes országgyűlési képviselő, egyetemi tanár. Ő azért szavaz rájuk mert tőlük kapják a pénzt.

Közben bekerült a megyei ügyészségre is (ahol lakik) dolgozni, egyetem mellet. Mindezt annak ellenére, hogy nem valami penge a gyerek.


2014. aug. 14. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Mindenki érdekei szerint szavaz.


Az SZDSZ-re is azért szavaztak sokan, mert remélték, hogy legalizálja a füvet meg az egynemű házasságot.


A jobbikra is azért szavaznak mert biztonságot remélnek tőle.

2014. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
DE ez nem olyan. Ott azért szavaztak rájuk mert van valami a programjukban ami miatt érdemes. De itt csak annyi, hogy tőlük kapják a pénzt, mert miattuk vannak ott a szülei ahol. Tehát ez nem olyan alap, hogy van valami pozitív a munkájukban, programjukban.
2014. aug. 14. 23:08
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy meg tudom őket érteni.

Igazából jobb is lenne, ha csak azok szavaznának a Fideszre, akiknek érezhetően hasznot hajt. Egyből nem lennének 2 millióan, csak hát sok a birka, aki rájuk szavaz, hát mert csak, miért ne alapon.


http://www.youtube.com/watch?v=8ALKq4tVuUQ


- Én nem veszem észre, hogy lenne változás.

- Akkor miért akar a Fideszre szavazni?

- Hán azér, mer én, mer én, mer én... MER ÉN AKTIVISTA VAGYOK!!!!

2014. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek elég egyértelmű családi indokok. Az lenne a csoda, ha nem a Fideszre szavazna.
2014. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szabikáról van szó?
2014. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben én is fideszre szavaznék és szerintem mindenki. Nekem keresztapám az önkormányzatnak dolgozik és ő is fideszre szavazott, fél hogy kirúgják, megtudják stb. Pedig sima karbantartó az öreg, szóval még csak nem is valami vezető...
2014. aug. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 68 éves nagyanyám azért fideszes, mert "ott vannak a keresztények".


Ez az indok jobb?

2014. aug. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sün!! ***** válasza:

A közalkalmazottakat az állam fizeti. Erre gondolhattak. Semmi különös nincs ebben. Van benne racionalitás. Bár nyilván nem csak ezért szavaznak oda. Az értelmiségiek között sokan oda szavaznak.

"nem valami penge a gyerek." A protekció nem bűn, mindenhol létezik. Csak a politikus vagy polgármester/képviselőgyerekeknél szembetűnőbb. Én is vittem már a céghez embert ahol dolgoztam korábban. Pedig nem voltam vezető sem.

2014. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!