Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánt sokan elmeorvosi...

Orbánt sokan elmeorvosi vizsgálatra küldenék. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Szerintetek is kezd beszámíthatatlan lenni? Nekem az a véleményem, hogy vannak berögzülései és azokat követi már-már őrült módján. Értem ez alatt a futball szenvedélyét például, ami nála minden pénzt megér más sokkal fontosabb üggyel szemben.
2014. aug. 14. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Arcmimikáját tekintve nem lepődök meg ezen. - Nem vagyok se balos, se jobbikos.
2014. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Jár is elmeorvoshoz, ha jól tudom...
2014. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem kell vizsgálatra küldeni, a puszta tény, hogy miniszterelnök lett, már önmagában diagnózis.
2014. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Rendszeresen jár már vagy 10 éve, Döblingben is kezelik (kezelték) állampénzen. Előbb csak viselkedészavar, most már elmekórtani zavar miatt. A parlamenti képviselők között is van olyan orvos, akit azért tartanak ott, hogy figyelje az elmeállapotát (ami erősen romlott az elmúlt években). De nem baj, ennek a országnak elmebeteg miniszterelnök kellett. Csak az a szomorú, hogy ennek személyes tragédia szokott a vége lenni, társulva az egész ország tragédiájához.
2014. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha Orbán valóban elmebeteg, mint ahogy sok ballib állítja, akkor a balliberális oldal kétszer szenvedett el megsemmisítő vereséget egy őrülttől....
2014. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Andizsuzsi ***** válasza:
86%

"Mit szóltok hozzá?"


Azt, hogy nem kellett volna visszatapsolni.

2014. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

"Szerintem nem kell vizsgálatra küldeni, a puszta tény, hogy miniszterelnök lett, már önmagában diagnózis."


Annak diagnózisa mennyire olcsó itt a cigányszavazat. Ám ez nem jelenti, hogy az orbánkorcs szabadon engedhető emberek közé.

2014. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Be kellett volna baxni egy cigánytelepre. Körbe falazni két méter magasan, ahogyan a szlovákok csinálták, és soha többé nem engedni ki onnan.
2014. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Én is küldögetem bőszen, de csak nem indul. Jó pénzért továbbra is ki fogják engedni az összes osztrák klinikáról, ahol megfordul, csak az a probléma, hogy ennek levét közel tízmillióan isszuk.
2014. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nyilvános(!) pszichológiai szakvéleményhez kötném a képviselőséget és mindenféle kormányzattal összefüggő munkakör betöltését (minimum államtitkárokig). De ez csak álom marad.
2014. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!