Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rajtam kívül nem unja még...

Rajtam kívül nem unja még valaki az alacsony IQ-s párt sértéseket? Balib, jobbiknyik, szadesz, maszop, stb?

Figyelt kérdés
Jobbikos vagyok, de eszem ágában se lenne nekiállni ércelődni, én érvekkel hadakozok nem pedig piti sértegetésekkel. annyira gyerekes.
2010. jan. 13. 20:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

sajnos rájöttem(bár már eddig is sejtettem), hogy az oldalon lévő vitapartnerek nagy része nem igazán alkalmas értelmes beszélgetésre.


tettem fel kérdést amire egy ellenvéleményes sem válaszolt, pedig jól látható helyen van. Képtelenek megvédeni az álláspontjukat, ha leírtam volna bele 1-2 gyűlölet szót, akkor tuti jöttek volna ugatni, hogy rasszista így meg úgy. De egy tökéletes kérdést tettem fel, nem is bírtak rá válaszolni, néha csinálok ilyet, igazolni próbálom vele magam:)


de azért vhol szomorú ez az egész, hogy ilyen emberek választanak kormányt.

2010. jan. 13. 21:29
 12/18 anonim ***** válasza:
Itt anonimitás van, ezért mindenki olyat ír, amit akar, nem járatja le magát. Ebből kifolyólag nehéz eldönteni, hogy valóban ki is ír, a valódi énje vagy csak hergelni akar.
2010. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

azért amit ír az minősíti is az embert többnyire. nem mondom én is szoktam ironizálni néha gúnyolódni előfordul, de nem csak benyögök pár sértést és ennyi.


ha valaki csak mocskolódni tud egy másik pártot képviselő emberkével csak úgy képes beszélgetni, hogy folyamatosan sérteget, megvédeni nem bírja rendesen az álláspontját az minősíti magát.


és ez nem azért van mert jobbikos vagyok. Van egy nagyon értelmes jóbarátom aki liberális eszmék felé húzódik jobban és időnként direkt keresünk vitatémákat, hogy érveljünk egymás ellen. És egyszer sem torkollott még veszekedésbe vagy sértegetésbe.

2010. jan. 13. 21:46
 14/18 anonim ***** válasza:
Élőben teljesen más, mint itt. (Én itt sem szoktam sértegetni, de itt hamarabb sérteget valaki, mint élőben.) Egyébként is jobb az élőbeszéd.
2010. jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
aki egy anonim fórumon is CSAK sérteget, az valszeg élőben sem fogja jobban megvédeni az álláspontját.
2010. jan. 14. 09:47
 16/18 anonim ***** válasza:
11%

Imádom, amikor jól átgondolom a kérdést, a saját álláspontomat, megfogalmazom a választ, olyan korrekten ahogy tudom, erre jön a méltó válasz mint pl. "büszke vagy, hogy drogozol?", vagy a "majd ha téged is megkéselnek a brazilok", de a kedvencem a "nincs rárohadva a kipu a fejedre, libsi" típus. Nem is ismernek, de megállapítják, hogy zsidó vagyok, drogos, vagy liberális (ez amúgy mióta szitokszó?), persze egyik se vagyok. Balközép vagyok, szimpatikus párt nélkül.


Semmi bajom az értelmes Jobbik szimpatizánsokkal, mint amilyen a kérdező is, még ha nem érzem szimpatikusnak a pártját is, nem fogom kapásból lefasisztázni. De van egy csoportosulás, nagyrészt internetországban, akik szerint ha valaki csak annyit mond nekik, hogy "de nem" az már egy libsizsidóbérenc hazaáruló. És igazából itt anonimban is az értelmesebb szimpatizánsoknak kéne végre rendre utasítani őket, rájuk talán hallgatnak.

2010. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

"Jobbikos vagyok ... én érvekkel hadakozok nem pedig piti sértegetésekkel"


Melyik a kedvenc észérved? Az "ork", a "zsidaj", a "retek" vagy a "zsidesz"? :DDDDD

2010. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
gratula IQ bajnok :)
2010. jan. 14. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!