Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik adót néztem?

Melyik adót néztem?

Figyelt kérdés

Vasárnap apósomnál voltam. Néztük a híradót. Volt benn egy kocsmai verekedés, fejszenyéllel vágtak fejbe valakit. Apa és fia vert fejbe egy másikat. Megszólalt az elszenvedő is. Volt egy másik verekedés az is kocsma előtt, de ANGLIÁBAN!! név nélkül közölt angliai magyart vert ismeretlen csuklyás. Egy sötét csuklyás árnyat mutattak közben. Ez rendkívül informatív volt. Volt még benn egy döglött kutya Egerben, egy lakó panaszkodott, hogy büdös és szerinte veszélyes, de senki nem akarta elvinni. Volt még egy kigyulladt ház, enélkül nap se telhet el.


Melyik csatornát néztem?


2014. aug. 12. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
tv2?
2014. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha az mtv vagy ami még rosszabb, a hírtévé tudósításai alapján tájékozódsz, elbutulsz.

Ha a magyar kereskedelmi tévék híradóiból próbálsz tájékozódni, IQ80-nál több nem kell hozzá, ráadásul soha nem fogod megtudni mi történik valójában a világban.


Első tanácsom: igyekezz inkább más forrásokból okosodni. Könyvekből, tisztességes blogokból, mértékadó külföldi hírforrásokból.

Második tanácsom: ha mégsem tudod megállni, hogy ne nézz híradót, nézd pl. a BBC híradóit. Hidd el jót fog tenni...

2014. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!