Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik hogyan szeretne...

A Jobbik hogyan szeretne magának külön rádió és TV adót?

Figyelt kérdés

A tisztújítón azt mondták, hogy külön TV meg rádió kell nekik.


Elég nehéz betörni erre a piacra manapság és rengeteg pénz szükséges hozzá.


Állami tulajdonú médiumok a közmédiák mindig az aktuális kormánypártot szolgálják.


Kereskedelmi médiumhoz hozzájutni, illetve elérni, hogy "hűséget" fogadjon, nem egyszerű.



2014. jún. 21. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Épp azért szeretne. Ha egyszer majd lucskos álmaiban kormányra kerülnek és a közmédia nekik nyalna, valamit kezdenie kellene a kereskedelmivel. Mivel eddig sem volt a szíve csücske, nem számíthat támogatásra, akkor pedig el kellene lehetetlenítenie.
2014. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Az lemaradt, hogy médiatámogatottság nélkül van szó erről az egészről.
2014. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom azt várják, hogy a szólásszabadság és egyenlőség jegyében a mindenkori kormány biztosítsa ezt alanyi jogon valamilyen random ellenségkép bevételeiből.

Mert az milyen már, hogy egyeseknek van saját tévéjük, másoknak meg nincs.


Vagy egy két(százharminc millió) szavazópolgár támogatását meg nem veheti semmibe a kormánypárt, de a maradéknak is joga van tájékoztatás címén egy extra adagot kapnia kapnia a Jobbik nagyszerűségét hangsúlyozó hír és műsorfolyamból.

Persze nem muszáj a saját tömegkommunikációs eszköz a többi tévé, rádiós netes portál is behódolhat nekik szabadon bármikor amikor kedvük tartja.


Vagy ha nem a szokásos radikális ködetetés zajlik az esélyegyenlőségről, ami amúgy egy libsi hadova, amely mindenféle deviáns elemmel szennyezi tökéletes közösségünket, akkor meg álmodoznak a drágák.

Én is álmodtam atom tengeralattjárót a garázsba, de elmúlt azért.

2014. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dick Esmen ***** válasza:
Mintha anno Orbán is saját tv-t szeretett volna.Meg is kapta(Hír tv).
2014. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ozmium42 ***** válasza:
Nem tudom elképzelni a nemzeti radikálisnak nevezett táborról, hogy képesek lennének kitölteni a műsoridőt napról napra, nézhető, nem fájdalmasan erőltetett, propagandától csepegő tartalommal, amire még szélesebb nyugdíjas tábor is vevő lenne. Rádiót esetleg. A Szent Korona Rádiót régebben még én is hallgattam, azon a színvonalon elindulva akár még ki is sülhetne belőle valami érdemleges. Sajnos a Jobbikot nem úgy ismertem meg, mint aki fel szokta karolni a szövetséges kezdeményezéseket, valószínűleg valami teljesen új dolgon gondolkoznak, kíváncsi leszek, mi sül ki belőle.
2014. jún. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet hülyeség de én úgy tom h az echo tv az övék.

Rádióról viszont nem tudok.

2014. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Itt a legjobb média a jobbiknak: az internet!:) Teljes mértékben lehet követni a tevékenységüket... nincs szükségük tv-re meg a rádióra... főleg így hogy már az RTL háborút hirdetett a Fidesz ellen:)
2014. jún. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!