Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lettem rabszolga a...

Miért lettem rabszolga a saját hazámban?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 18:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, milyen nyelveket tudsz? Közmunka mellett tanulj egy második nyelvet, németet, két nyelvvel könnyebb elhelyezkedni.
2014. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"Mivel bizonyítod hogy az ismerőseid elhelyezkedtek?"


Miért kellene számodra bizonyítgatnom? Csak vannak akik panaszkodás helyett munkát kerestek, és találtak is. Nem feltétlenül mint tervező építész, de azért senki nem otthon ül, aki végzett. Az lehet hogy 40-50 évesen más a helyzet, ott még nem tartok, de fiatalon azért éhen sem fog az adott tudással maradni senki, az tény hogy túl sok pénzt sem kell érte várni.


De biztos én vagyok a troll, mert itt csak azt szabad írni hogy "jajj nincs munka".

2014. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

30-impulziv hozzászólása: örülök, hogy jó helyed van és még jobban, hogy vissza is jössz.

31-kösz, ez igaz, [van 2 nyelv, de senkit nem érdekel]

32-igen, 40 fölött már nagyon-nagyon más a helyzet.

Köszönöm a hozzászólásokat.

2014. aug. 12. 22:14
 34/34 A kérdező kommentje:
Otthagytam. Fizikailag nem bírtam. Hasonló munkáért 8-10x annyit kapnak pl Németországban. "Jó" találmány ez a közmunka. Nem tudom, hogy lehet ebből visszaút, nagyon jól jön a munkáltatóknak az ínséges helyzetünk...
2014. szept. 8. 17:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!