Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lettem rabszolga a...

Miért lettem rabszolga a saját hazámban?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 18:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
64%

"Mert nem jártál iskolába."


Muterod járt, rühös?

2014. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
59%

"Nem csak a hazánkba hanem az EU -ba is azok lettünk igaz vannak páran akik boldogulnak"


Dehogy vannak.

2014. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
Általad nevezett "büfé ruhatár" szakon végeztem és nettó 260-at keresek. Puszika és sok sikert a további közmunkához a nem büfé szakos diplomáddal.
2014. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
18- sokan végeznek ám évente...és nem kell annyi, ölik egymást a munkáért. Utolsó: Kár fölényeskedni, jön még kutyára dér. 40-45 fölött nem vesznek fel és 65-ig az a fél élet a munkában.(btw honnan tudod, mit nevezek büfé-ruhatár szaknak? nem a bölcsészt, és azért írtam, mert jöttek volna 'Jha, nem azt kellett volna végezni' típusú bölcsességek)
2014. aug. 11. 21:38
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
De fölényeskedtél azzal, hogy a büfé-ruhatáros megnevezésd használtad. Kár vagdalkoznod, ha ennyire szorult helyzetben vagy, mert azzal nem lesz semmi sem jobb.
2014. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
J
2014. aug. 11. 21:55
 27/34 A kérdező kommentje:
Jól van, igazatok van.
2014. aug. 11. 21:56
 28/34 A kérdező kommentje:
5;25 : és van valami ötleted is, mitől lesz jobb?
2014. aug. 11. 21:58
 29/34 anonim ***** válasza:
Esetleg egy keresettebb szakmunka. Még mindig jobb mint semmi...
2014. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
9%

"Nem csak a hazánkba hanem az EU -ba is azok lettünk igaz vannak páran akik boldogulnak"



"Páran". Érdekes megfogalmazás. Én inkább a "rengetegen" kifejezést használtam volna. De lehet én vagyok hülye, hogy nem veszem számításba az érettségis, idegennyelvet nem beszélő, scam-álláshírdetéssel kijutó, Londonba vágyakozó magyar munkavállalókat. Hülyeség is lenne feltételezni, hogy van aki képzettséggel, nyelvtudással, nem bevándorló-gyűjtőhelyre megy dolgozni, nem?



"Dehogy vannak."


Sokatmondó, igen tartalmas hozzászólás. Megvilágosodtam, és rájöttem, én nyílvánvalóan valamiféle természetfeletti képességnek köszönhetően éltem túl az EU-ban tevékenykedésemet. Igazából, ahogy leszálltam a gépről külföldön, szörnyet haltam, hisz az a fránya EU még a magyar ételt is kilopta a hasamból, a magyar véremről nem is beszélve.



A szokásos reakciókat megelőzve: A libsizés miatt nem sértődök meg, anyám nem krv@, nem tartom magam hazaárulónak, és nem, nem szeretnék egyenlőre külföldön maradni.

2014. aug. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!