Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lettem rabszolga a...

Miért lettem rabszolga a saját hazámban?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 18:55
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
BME. Kicsi régi kiadású vagyok, tetejébe nőnemű, inkább az a baj. Le vagyok írva. Kuka.
2014. aug. 11. 19:31
 12/34 A kérdező kommentje:
9-es, köszönöm. Nem tudom, miért nem lehet legalább a minimálbért adni, ha már csak így lehet alkalmazni.
2014. aug. 11. 19:36
 13/34 anonim ***** válasza:
De a diplomádat leírhatnád...
2014. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

építész vagyok, tervező [voltam] [igazán nem büfé-ruhatár]

Most az a külön nyomorom, hogy fizikailag is alig bírom, nehéz. És semmiért. Na mindegy, csak kicsit jöttem panaszkodni.

2014. aug. 11. 19:45
 15/34 A kérdező kommentje:

Epiktétosz is rabszolga volt, és nyomorult. Mégis milyen szépet írt - megyek, teszek valami értelmeset is, hátha mégse rosszabb ma itt mint az akkori világban

(köszönöm a válaszokat, nem pontozok le senkit, legalább ennyi hasznom legyen a világban:))

Aki még nem olvasta, érdemes:

[link]

2014. aug. 11. 19:50
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

9-es, köszönöm. Nem tudom, miért nem lehet legalább a minimálbért adni, ha már csak így lehet alkalmazni.


Én se értem miért nem adták meg. De legalább már van normális munkám és ez a lényeg.Neked is sok szerencsét kívánok hogy kiutat találj ebből a szar helyzetből.

2014. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
95%
Valóban sajnálatos, ha építészmérnökként közmunkára szorul valaki. De gondolkodj pozitívan, hogy legalább addig is van valami, amíg nem találsz igazi munkát. A havi 50-60 ezer is több, mint a semmi.
2014. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
18%
Azért ott valahol gondok vannak ha Építészként kptelen vagy elhelyezkedni. Legtöbb ismerősöm már dolgozik, és azért akad munkalehetőség mindegyiknek.
2014. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
75%

Azért ott valahol gondok vannak ha Építészként képtelen vagy elhelyezkedni. Legtöbb ismerősöm már dolgozik, és azért akad munkalehetőség mindegyiknek.


Mivel bizonyítod hogy az ismerőseid elhelyezkedtek?

Az interneten könnyű ám kitalációkat írni.

Láttam már pár írásodat és szerintem te egy troll vagy.

A neved is mutatja.

2014. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
36%
Mert Fidesz kormány van.
2014. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!