Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mérgekkel permetezik a lakossá...

Mérgekkel permetezik a lakosságot?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem csak az a gyanús hogy szuper titkos az akció és ráírják a tartályra hogy mi van benne....



2014. aug. 6. 00:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Konteó-nap az Indexen, kattints rá.


Ha csak annyi a gyanús, akkor bíráld felül újra hogy mit hiszel el egy cikkből.

2014. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Nemcsak permetezik, etetik is!
2014. aug. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Így van!Azért permetezik,hogy több táppénz fizessenek,kevesebb munkaképes,több rokkant ember legyen. Hülye!!
2014. aug. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
nem vetted észre, hogy szabályos népírtás folyik? a cél lecsökkenteni a föld népességét 500e re.
2014. aug. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Bizony igaz, repülőgépekről mérgezik a lakosságot, lehet is látni, amikor csíkot húz maga után. Pontosabban mondva ez a méreg nem igazi méreg, hanem csak agymosó, ettől sokan hiszik, hogy ami csíkot húz a repülő, az nem is méreg. Pedig az. Lehet is sokat mérgelődni miatta.
2014. aug. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

"nem vetted észre, hogy szabályos népírtás folyik? a cél lecsökkenteni a föld népességét 500e re."


A múltkor még nem 500 millióra akarták csökkenteni azok a démonfattyak, hinnye he?

2014. aug. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Mocskos repüllőgépek csíkokat húzna maguk után!!!

IRCSUKKI MOST RÖKTÖN!!!

2014. aug. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Senki nem tud gondolkodni? Hogy oldják meg, hogy a mérgező anyagot a légáramlat ne vigye el akár több ezer kilométerre Magyarországtól? Hogy oldják meg, hogy csak a kis embereket mérgezzék, a kibocsátásban résztvevőket ne?

Nem látok soha gázálarcban közlekedő embereket. Vagy ők immunisak a méregre?

2014. aug. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Tugygyuk kiknek nem ártalmas! A kisemberek meg csak mérgelődnek miatta!
2014. aug. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

Pont most olvastam el a cikket és már nem vicces. Az első pár konteós cikken még nevettem, de ez már erőltetett lett.


Ami viszont igaz, hogy permeteznek valamit a levegőbe, csak nem mérget. Inkább így próbálják meg valamilyen szinten kordában tartani az éghajlatot (szerintem)...

2014. aug. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!