Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Music FM miért nem politizál?

A Music FM miért nem politizál?

Figyelt kérdés
Meg van nekik tiltva, vagy úgy gondolják, hogy a hallgatókat nem érdekli? Vagy megvette őket a kormány? Azt lehet érzékelni, hogy tabuként kezelik a politikai témákat, meg az ahhoz hasonlókat, így a palesztin-izraeli konfliktust is. De miért?

2014. aug. 5. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert Music FM és nem Political FM.
2014. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem úgy gondolják, hogy az embereknek szükségük van olyan adókra is, amit politika mentesen tudnak élvezni. Nem ismerem ezt az adót, de a nevéből ítélve egy zenei csatorna és mint ilyen szerintem teljesen rendben is van ez így.
2014. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Örülj inkább neki.


Pont ezért szeretem, mert elbeszélgetnek komoly/komolytalan dolgokról, de nem nyomatják ezerrel a politikát, arra vannak külön adók.


Sokkal jobbak az ilyen műsorok, meg az embereknek is inkább ilyeneket kellene hallgatni, jobban telne a napjuk,mintha azon vannak hogy itt meg ott micsoda háború van.


Politikai adó is van egy halom, aki azt akarja hallgatni, megteheti, nekem zene kell.

2014. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Politikai adó?

Ne adj nekik ötleteket! :D

2014. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Lehet jobban járnánk.

Párszor volt már alkalmam hallgatni a reggeli műsorukat, a két pali se semmi, de a nő félelmetesen hülye.

Rendesen élvezi, h teljesen hülyét csinálnak belőle és elhiszi, h ezzel ő Howard Stern.

2014. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te miért akarod hogy politizáljanak? Az neked miért lenne jó? Nem elég már az neked, hogy mindenhol mindenki csak politizál? Miért akarod hogy ezt az utolsót is tönkretegyék? Elhiszem hogy utálod a fideszt, és mást nem hallgatnál napi 24 órában, mint a fidesz káromkodva és ordítva történő szidását, de az, hogy lejáratunk egy pártot ne járjon már azzal, hogy az embereknek és az országnak még jobban ártunk vele.
2014. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Agyhalott emberek hallgatják és valószínű, hogy nem érdekelné őket a politika. Párszor volt szerencsém belehallgatni és valami elképesztő.
2014. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes, én építészként nem tartom magam agyhalott embernek, pedig szeretem hallgatni az ilyen műsorokat.


Kérdés mennyivel jobb az, mikor xy adó műsora így telik, hogy felolvasás a népszabadságból, aztán egész nap Gyurcsány atyánk éltetése, és aznapi jó cselekedeteinek sorolása...


De úgy néz ki itt egyesek szerint mindenki agyhalott, aki politikát hallgat az azért, aki nem hallgatja z meg azért.

2014. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi értelme lenne?

Kevesebben hallgatnák őket.

Azt meg nem akarják, így nem is politizálnak.

2014. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Programozó vagyok és én is szeretem hallgatni őket. Sokkal frissebb a zenei kínálatuk a Class fm-nél. A politikamentességnek én is örülök, nem való egy zeneközpontú rádióba.
2014. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!