Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagytok ilyen negatívak...

Miért vagytok ilyen negatívak a Jobbikkal szemben?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom nem értem hogy egyes emberek miért nem értik már meg végre hogy itt csak akkor lesz rend ha a jobbik lesz kormányon, és ami azt illeti 4 vagy 8 év és eljön az ideje amikor a jobbik fog kormányra kerülni.
2014. aug. 1. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:

"Tessék, bizonyítva, hogy Vona nem Vonaként született."


Ez mind nagyszerű, de mi abban a kivetnivaló, ha valaki visszaveszi a saját vér szerinti családnevét, ami jelen esetben a Vonát jelöli?

Továbbá hallottam én már Zuschlagot a vészkorszak áldozatain vigyorogni, ergo az MSZP ilyen alapon antiszemita párt. Nem beszélve arról, hogy pl a szintén MSZP-s Molnár Zsolt is kilistázná a kettős állampolgárokat a képviselők közül. Továbbá az LMP-s Bebesi József a romákat akarta listázni.

Most akkor a Jobbik nyúlja a fenti uraktól az ötleteket, vagy ők lopnak a Jobbiktól?

2014. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:

Azt kérted, hogy bizonyítsuk, hogy Vona nem Vona. Értékítéletet nem mondtam, csak bizonyítottam. Így van vagy bem így van?


Másrészt: imádom, amikor egyik párt baromságait a másikéval próbálják tisztára mosni. Hát kit érdekel most az LMP vagy az MSZP. A kérdés címében ott van nagy betűvel a jobbik. Attól, hogy az MSZP szar, még nem lesz jó a jobbik. Lehet az MSZP-t is fikázni, bőven van is miért, de most nem az a téma, az egy másik topik!

2014. aug. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:

Én azt kértem, hogy azt bizonyítsd be, hogy Vonának NEM AZ EREDETI családneve Vona. De akárhol nézel utána az eredeti Vona, csak vissza kellett vennie a saját VÉR SZERINTI családnevét.

A többi pártnál pedig arra világítottam rá, hogyha a Jobbik listás kijelentést tesz, akkor megy a fölösleges hisztériakeltés. De ha ugyan ezt rá tudom bizonyítani más pártokra is, ott bezzeg nincs se hisztéria, sem egyéb rettegősdi, mivel ilyenkor az ellentábor süketnémává válik. Kettős mércét alkalmazni nem demokratikus dolog, ergo aki ezt csinálja, az már bezsebelhet egy fél diktatórikus hajlamot. Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy más pártokat is tessenek fajgyűlölőzni UGYAN AZON BŰNÖKÉRT.

2014. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:

"hogy azt bizonyítsd be, hogy Vonának NEM AZ EREDETI családneve Vona"


Zázrivecz néven anyakönyvezték, így az az ő eredeti neve, csak visszaváltotta a régire. Mindenkinek az az eredeti családneve, amin anyakönyvezték.


Én még mindig azt mondom: a kérdés címében a Jobbik szó szerepel, így nem tudom mit akarsz még mindig az MSZP-vel mosdatni. Úgy látom amikor az IQ-t osztották, te nem álltál sorba...

2014. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy minek hívod, igazából azt nem értem, hogy a Zázriveccel egyeseknek mi a problémája? Mert ez a gyűlölködés és kirekesztés egyik formája a jobbik ellenzői közt. Leírom még egyszer, hogy én az ellen emeltem kifogást, hogyha más párt listázást javasol, akkor az egy nem jobbikos szerint rendben van, demokratikus dolog, ha a a jobbik javasol listázást, akkor rögtön bolond módjára jajveszékelnek. Érted? De akkor kérdezem úgy, hogy téged ez a többi pártnál miért nem zavar? Csak nem azért, mert te is az elnyomást isteníted, mint a féleszű társaid? Ha kiderül, hogy te egy elnyomó rezsimet vársz vissza, moderáltatom a válaszaidat.
2014. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
Tényleg baj lehet az értelmi szinteddel. Én nem azt írtam, hogy a többi pártnál nem zavar, én azt írtam, hogy ebben a kérdésben a jobbik szerepel, nem az MSZP vagy más. Ebből pedig logikusan az következik, hogy a jobbik a téma. Ha megkérdezem tőled az arzénmérgezés tüneteit, majd te elkezded sorolni a gyilkos galóca fogyasztás tüneteit, akkor szerintem joggal szólok rád, hogy ájjál le nem ez volt a kérdés, nem így van?
2014. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

"Ha megkérdezem tőled az arzénmérgezés tüneteit, majd te elkezded sorolni a gyilkos galóca fogyasztás tüneteit, akkor szerintem joggal szólok rád, hogy ájjál le nem ez volt a kérdés, nem így van?"


Ha megkérdezem tőled a listázás tüneteit, majd te elkezded sorolni, hogy csak egy pártra igaz, akkor joggal mondom neked én is, hogy "állj le, mert ez így hazugság". Helyesen így szólna a szádból: "A jobbik általánosít, tehát ronda dolog, de ha már itt tartunk, akkor ez más pártra is igaz, akik szintén parlamenti tényezők." Ez olyan dolog, mintha azt mondanád, hogy a világháborúkban csak a németek öltek embert. Ergo maga a "listázós" felvetés is rosszul van feldobva. Elfogadnám, hogy a jobbik listáz, ha ez csak rájuk lenne igaz, és így a felvetésed is helytálló lenne.

2014. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
Hú, te milyen értelmileg fogyatékkal élő prehumán egyed vagy! Idézd már tőlem, ahol azt írtam, hogy CSAK a jobbik listáz!
2014. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
Mivel más pártot nem emeltél ki a Jobbikon kívül, így joggal feltételezem, hogy a többi párt listázási hajlama számodra szent és demokratikus. A kérdés tényleg a Jobbikról szól, ebben igazad van, de egyrészt nincs benne a kérdésben a listázás, másrészt ha benne is lenne, akkor rosszul lenne megfogalmazva, amire te adsz egy "mosdató" választ. Részemről befejeztem a vitát, két ember nem érthet egyet folyamatosan. A szép jelződre pedig csak ennyit reagálok: szamárság.
2014. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!