Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagytok ilyen negatívak...

Miért vagytok ilyen negatívak a Jobbikkal szemben?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom nem értem hogy egyes emberek miért nem értik már meg végre hogy itt csak akkor lesz rend ha a jobbik lesz kormányon, és ami azt illeti 4 vagy 8 év és eljön az ideje amikor a jobbik fog kormányra kerülni.
2014. aug. 1. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:
Úristen te normális vagy? Az aki csődbe vitte az országot teljesen? Te nem tudom hogy hol élsz de ritka egy idióta lehetsz, ott vannak a devizahitelesek, valamint a külföldi magyarok semmit nem tett a kormány. Az mszp-t meg hagyjuk mert ők már mennek a süllyesztőbe.
2014. aug. 1. 14:01
 22/69 anonim ***** válasza:
30%

A közbiztonság csak a budapesti szivárványfiúk szerint jó.


A Rózsadombról meg a Svábhegyről könnyű a toleráns megmondóembert játszani.

2014. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
44%

A világ nagy részén baloldalinak lenni trendi, baloldalinak lenni jó.

No jó, mifelénk a baloldal által összeszedett értékeknek köze sincs a baloldalisághoz, de ha egyszer tanulnál történelmet kérdező, vagy megnéznéd a latin-amerikai baloldal miket terjeszt (urambocsá olvasnál pár tézist a szegényekről például Jézustól), megértenéd miért gáz jobboldalinak lenni.

2014. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:
Én nem fogom más emberek miatt megváltoztatni a véleményem, és nem fogok mocskos hazaárulókra szavazni. Róluk csak pozitív dolgokat hallok negatívat pedig nem igazán, sőt egyre több ember mondja hogy rájuk szavaz, úgyhogy ennyit erről.
2014. aug. 1. 14:07
 25/69 Sün!! ***** válasza:
40%
Kedves Kérdező! Nincs azzal baj, ha te az itt leírtaktól függetlenül továbbra is a jobbikra szavazol. Azt kell megérteni, hogy nem minden ember tőlük várja a megváltást és elmondhatjuk, hogy 10-ből jelenleg max 2 ember szavaz a Jobbikra. Akik a jelenlegi kormányt támogatják, azoknak is megvannak az érveik. Senki nem gondolhatja, hogy az a rengeteg ember, akik már másodszor hatalmas felhatalmazást adtak a fidesznek birkák lennének. Nyilván rengetegen alaposan átgondolták a döntésüket, csak úgy mint más pártok szimpatizánsai. A világ valamennyi országában valamennyi kormány lop, kár kiragadni a magyart. A fiataloknak, gyerekeseknek, munkából megélni szándékozóknak (legalábbis nagy részüknek) egyértelműen jók a kormány ez irányú törekvései. E mellé meg társul pár orbitális hülyeség is. Ez van.
2014. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
7%
A fő áramlatokkal tehát az egységes bankrendszerrel aki szembemegy az ne számítson jóra. Csoda hogy nem tiltották még be valami alaptalan indokkal. bár már vannak hasonló próbálkozások. Obamaát is perelik miután békét akart. Eddig ő volt a legeslegdemokratább most meg korrupt gazember. Érdekes..
2014. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
62%

„Tényleg, én furcsa módon erről még nem hallottam sőt nem is olvastam sehol sem, nem kell mindig a rosszat feltételezni róluk. „


Hogy hogy nem kell? Csak rosszat lehet feltételezni a jobbikról. Az már azért felháborító, hogy minden második kérdésben 5-en ki akarnak nyírni valakiket, aztán meg ártatlanul letagadják. Figyelj, ha én most bemásolnám, hogy már hányan akartak itt kinyírni más népet, akkor a szöveget holnap estig olvashatnád. Ha meg valaki felszólal ellene, nem csak lepontozzák, de még meg is fenyegetik, hogy mekkora egy szemét, hogy igenis van probléma, amit csak az adott faj kiirtásával lehet megoldani, mert mégis mit képzeltem magamról, hogy én komolyan azt hittem, hogy van más megoldás. Ennyit rólatok. Ha még a saját magatok által kijelentett mondatokat sem meritek bevallani, letagadjátok, akkor mit várjunk tőletek?


„Nézd meg a devizahitelesek ellen ki kezdett el először tenni valamit? A Jobbik. Mert a csodálatos zsidesz még erre sem volt képes, ők csak azt tudják hogy vegyék fel az emberek a hitelt és fizessenek amíg élnek.„


Először is, a fidesznek semmi köze ahhoz, hogy az emberek felvették a hitelt. Mégis mit kellett volna tenniük? Senki nem kényszerítette, hogy vegyék fel. Aki felvette az így járt, ő volt aki elrontotta, fizesse vissza.


Másodszor, a csodálatos zsidesz, ahogy te hívod álnok módon már a szar jobbik hatására annyira szélsőséges lett, hogy rá se lehet ismerni. De nektek nem elég. Ti a végsőkig mentek, ameddig a melegekkel a zsidókkal és a cigányokkal nem végeztek. Nagyon gratulálok. Akkor inkább a zsidók mint ti. Sajnos elég kevesen vannak, ha így engednek titeket szóhoz jutni. Amit ti tesztek az emberiség elleni bűntett, gyilkosságra és gyilkos, elvakult gondolkodású párt megszavazására ösztönzitek, szinte már kényszerítitek az embert. Akkor ez mi, ha nem bűncselekmény? Azért mert rossz gyerekkorod volt, még nem kéne ártatlanokat megölnöd, vagy embereket erre uszítanod, rávenned.


„A másik akik kint vannak Ukrajnában magyarok autonómiát kértek, és a fidesz pedig letagadta.”


Tudod te hányan vannak ukrajna azon részén magyarok? 100 ezer magyar (se), és több mint 400 ezer ukrán.


„Na ilyen egy nemzeti kormány? Mert én nem hinném.”


Én meg hinném. Az autonómia nem így működik, hogy akarom és kész. Ha Trianonnál nem adták meg, akkor most sem fogják. És ez nem a fidesz hibája.


„Gondolkozz rajta hogy ha elmész szavazni is hogy ki mellé adod a voksod mert 2 választás vagy a rabló/hazaáruló/kommunista/zsidó koalíció vagy a jobbik.”


Nagyon be vagy indulva úgy látom, szerintem meg fontold meg, hogy hány kávét iszol meg mielőtt leülsz a gép elé, mert nagyon megárthatott. Menj ki szépen londonba, maradj kint, az ilyeneknek úgy is az a célja. Egy ilyen mint te nem maradna sokáig itt, keveri a szart, aztán kimegy. Ennyit rólad.


Te és a magadfajták az egyetlen hazaárulók ebben az országban. Az országot tönkreteszitek, aztán magukra hagyjátok. De mit is várunk azoktól, akik mindenkit szidnak. És még valaki be is veszi, hogy majd ti megoldjátok a dolgot.

2014. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
67%

"Komolyan mondom nem értem hogy egyes emberek miért nem értik már meg végre hogy itt csak akkor lesz rend ha a jobbik lesz kormányon, és ami azt illeti 4 vagy 8 év és eljön az ideje amikor a jobbik fog kormányra kerülni."


Azért nem értik meg, mert nem így van. Talán majd egyszer te is belátod.

2014. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
45%

Most az a bajod, hogy nincs elég szavazó a választási győzelemhez? Vagy most mit akarsz ezzel demagóg érvvel elérni, ha nem toborozni?

Fogadd el, hogy valakinek lehet más véleménye is. Máshogy látja a világot, más nézeteket vall. Attól ő még nem gyűlöletkeltő, hogy nem ért egyet a Jobbikkal.


De kérdező, ha nagyon fontos neked a szavazó toborzás akkor hajrá, győz meg engem. De szólok, hogy több kell annál, mint rend és béke és jólét és szeretet. Mert minden párttól ezt hallani és minden párt hívői azt hiszik, az ő pártjuk a legjobb(ezért szavaznak rá). De könyörgök, ha meg akarsz győzni valakit akkor kicsit konkrétabban és kevésbé demagógan beszélj a programról.

2014. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
38%

Rengeteg baj van a Jobbikkal. Morális csődre épül a programjuk, elavult, kirekesztő politikát folytat, majd letagadja. Ha a Jobbik kerülne hatalomra, 4 év alatt szarrá menne az ország. Mindennek következménye van.


Az a szerencse, hogy a Jobbik támogatóinak többsége még fiatalkorú, akár hiszed, akár nem. Előre félem azokat az időket, amikor szavazhat a most 15-16 éves korcsoport. A Jobbik célközönsége tág, tisztában vagyok vele, de tinédzser-felfogású birkákra támaszkodik az egész párt. Nem látjátok a fától az erdőt. Kicsit nézz körbe a Jobbik fanatikusok között. Nem tudnak egy épkézláb okot mondani, ami a Jobbik mellett szólna. Egy átlag Jobbik szavazó odáig jut el, hogy a cigányok rosszak, ki kell őket írtani a zsidókkal együtt. Szerencsére van olyan, már-már majdnem intelligens szavazójuk is, aki eljutott odáig, hogy a határontúli magyarokat támogatni kell. Az a baj, hogy csak addig megy a nagy haverkodás a határontúli magyarokkal, amíg haza nem költöznek. A Jobberek lesznek az elsők, akik kikiáltják új közellenségnek a "Büdös retkes románokat, akik ide jönnek a mi pénzünkön élősködni"

Azzal ne gyertek, hogy "nincs jobb", ezért a Jobbik megérdemel egy esélyt. Ennyi erővel szavazzatok az LMP-re, tudtommal ők se kaptak még lehetőséget a kormányzásra.

De tudod mit? Nem "rágalmazok" tovább. Inkább kérdezek.


1.Hogyan oldaná meg a Jobbik a cigánykérdést?

1.b Szerinted mi lenne a "megoldás" külpolitikai következménye?

2. Mi fog történni, ha az EU a Jobbik kormányzása miatt magára hagyja az országot?

3. Vona melyik testnyílásából fogtok előrántani több ezer munkahelyet, az EU-s befektetők alkalmazottjai számára?

4. Hogyan pótolná a Jobbik a befektetőket?

5. Miért lenne jó nekünk, ha a "Hamasz masírozna az utcáinkon?"

6. Szerinted etikus -e kollektív bűnösség alapján elítélni több ezer cigányt, és zsidót?


Egyenlőre ennyivel bírkózz meg.

2014. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!