Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagytok ilyen negatívak...

Miért vagytok ilyen negatívak a Jobbikkal szemben?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom nem értem hogy egyes emberek miért nem értik már meg végre hogy itt csak akkor lesz rend ha a jobbik lesz kormányon, és ami azt illeti 4 vagy 8 év és eljön az ideje amikor a jobbik fog kormányra kerülni.
2014. aug. 1. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
57%
Mert irígyek mint a fos. A Jobbik két választás alatt a semmiből lett Magyarország legtámogatottabb pártja.
2014. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos a válasz.
2014. aug. 1. 13:06
 3/69 anonim ***** válasza:
54%

A változásokat mindig nehezen viselik az emberek, egyszerűbb ragaszkodni a status quohoz.


Sokan félnek a Jobbiktól, vagy nem hiszik, hogy tud gazdasági növekedést, életszínvonal növekedést produkálni.

2014. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom miért félnek tőle annyira sokan úgy ítélik meg a pártot hogy a programját el sem olvassák de sajnálom, hogy vannak ilyen tudatlan emberek akik inkább a levegőbe beszélnek mielőtt kijelentenének valamit.
2014. aug. 1. 13:09
 5/69 anonim ***** válasza:
49%

"Sokan félnek a Jobbiktól, vagy nem hiszik, hogy tud gazdasági növekedést, életszínvonal növekedést produkálni."


Akkor kiről hiszik el, komolyan ennyire ostobák az emberek? Ki tudna ha már a Jobbik sem?

2014. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
44%

Hát van csodálatosabb a Jobbiknál?

Ki az, ki viaskodhatna ővele?

2014. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 Koplárovics Béci ***** válasza:
32%
Én nem nevezném rendnek több(száz)ezer ember halálát és/vagy bebörtönzését, de te tudod...
2014. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
27%
Mert mondjuk ismerjük őket.
2014. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:

Tényleg, én furcsa módon erről még nem hallottam sőt nem is olvastam sehol sem, nem kell mindig a rosszat feltételezni róluk.

Nézd meg a devizahitelesek ellen ki kezdett el először tenni valamit? A Jobbik. Mert a csodálatos zsidesz még erre sem volt képes, ők csak azt tudják hogy vegyék fel az emberek a hitelt és fizessenek amíg élnek.

A másik akik kint vannak Ukrajnában magyarok autonómiát kértek, és a fidesz pedig letagadta. Na ilyen egy nemzeti kormány? Mert én nem hinném. Gondolkozz rajta hogy ha elmész szavazni is hogy ki mellé adod a voksod mert 2 választás vagy a rabló/hazaáruló/kommunista/zsidó koalíció vagy a jobbik.

2014. aug. 1. 13:20
 10/69 anonim ***** válasza:
55%
Mert buták vagy van takargatni valójuk, ami egy erősebb rendre alapuló országban előbukna és bajuk származhat belőle.
2014. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!