Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti miért támogatjátok a Jobbikot?

Ti miért támogatjátok a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Itt, Gyakorin, egyértelműen a Jobbik a legnépszerűbb párt. Kíváncsi vagyok az érvelésetekre. Miért érzitek úgy, hogy a Jobbik az a párt, amit érdemes támogatni? Miben és miért értetek egyet a Jobbikkal?

Használhattok, sőt, kérlek használjatok is hasonló szempontokat, szeretném megérteni a gondolkodásmódotok. A kulturált vitától sem riadok meg, ha lesz időm.

A személyeskedést lehetőleg mellőzük, akármelyik párt mellett is tesszük le voksunkat!


2014. júl. 31. 14:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%
Nem támogatom a jobbikot.
2014. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Sün!! ***** válasza:
57%

Nem tudom eldönteni, hogy az ehhez hasonló kérdések butaságból adódnak vagy csak provokációnak szánja a kérdező. "Itt, Gyakorin, egyértelműen a Jobbik a legnépszerűbb párt. " Ez most kb. olyan, hogy itt a gyakorin a nők többségben vannak a férfiakhoz képest, de én közelebb álltam a valósághoz, mert erre 50% az esély.

Van néhány vállalható figurájuk, akiket (mivel ellenzékben vannak) nem köti annyira a pártfegyelem és tudnak tényleg okosakat és megfontolandó dolgokat mondani. Az LMP és az Együtt pártokban is tudok mondani olyan embereket, akikre azt mondom ejjha, tud valamit a gyerek. Az mszp-ben is van egy-kettő, de itt szinte alig, hiszen már az új pártelnökről is kiderült pár nap alatt, hogy jogtalanul vesz fel utazásra vonatkozó költségtérítést... A fideszben sok olyan ember van, akik ha talán nem ebben a pártban lennének vagy éppen nem lenne ekkora a pártfegyelem és ez a lassan hányingert okozó "nemzetieskedés és erkölcsösködés" akkor még szimpatikusabbak lennének. Én nem gondolom, hogy a Jobbik a gyakorin a legnépszerűbb párt. Mivel azonban ez egy vélemény és sokkal inkább egy siránkozásra megfelelő hely, az ellenzéki szavazók egyértelműen többen vannak a hozzászólásokban. Azt viszont nem gondolnám, hogy a Jobbik vezetne. Bár ismeretes, hogy fiatalabb a bázisuk.

2014. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%
Azért támogatom mert ki meri mondani a valós problémát és meg is oldaná,bár még nem volt kormányon,Gyöngyöspatán mégis rendet tudott tenni.
2014. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
55%
én azért mondom hogy a jobbik a legjobb, mert a sok hatalmas kupac kula közt ez a legkisebb kupac, és tenne valamit a cigányokkal
2014. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
63%

Mivel rendpárti pártiak és ellenkeznek a mai politikai korrektséggel.


Én ugyan a fővárosban élek, de vannak vidéken földjeink, családi vállalkozás.

Nem egyszer volt már, hogy a telepünkön több százezer forint nagyságú kárt okoztak a lopások.Az elkövetők természetesen ebben az esetben sem a napon barnultak.

A büntetést amit kaptak, hát komolyan , nevetséges volt.



Illetve vannak ingatlanbefektetéseink is.Aki foglalkozik ingatlanokkal az tudja, hogy ahol megjelenik az egyik kisebbségi csoport, azon a környéken vagy eladhatatlan az ingatlan, vagy pedig jóval valós értékén alul kell adni.

A Fidesznek meg az MSZP-nek teljesen kiszámíthatatlan ez a kisebbségi politikája, bárhova költöztethetik imádott kisebbségi szavazóikat, könnyen lehet, hogy oda is, ahol a mi ingatlanjaink vannak.


Ezért úgy gondolom, hogy egy rendpárti pártra van szükség.


Emellett kicsit reménykedek, hogy a hazai ipar, hazai termelés egy része újraindul.


A másik, hogy ettől a szabadelvűségtől, amit az MSZP, DK, Együtt képvisel, felfordul a gyomrom.

2014. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%

Kedves utolsó!

Mit oldana meg??

Kiküldené a multikat-->a fél ország éhenhalna

A cigánysággal nem tehet semmit, ha kitoloncolná, megvonná a segélyeket, akkor rögtön rájukszállna az összes emberjogi szervezet.

Növelné a nyugdíjakat, de miből??

Bevezetné a halállbüntetést-->emberjogi szervezetek

Ez az ország túl kicsi és gyenge ahhoz, hogy ilyen intézkedéseket szó nélkül hagyjon az EU. Túlságosan függünk a környező országoktól.

2014. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
59%
Mert sokkal értelmesebbek mint más pártok tagjai, ebből kifolyólag egyedül ők alkalmasak hazánk problémáinak megoldására.
2014. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
37%

#3

Milyen valós problémákat? Az utóbbi egy évben folyamat azon sírdogálnak hogy a csúnya gonosz izrael lövöldözi a terkókat. És ez mekkora csúnya gonoszság. Azon kívül meg csak bólogatnak a fidesz akármit is tesz. Komolytalan az egész banda.

2014. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
30%

"Ez az ország túl kicsi és gyenge ahhoz, hogy ilyen intézkedéseket szó nélkül hagyjon az EU. Túlságosan függünk a környező országoktól."


Ezt nagyon benézted haverkám. A környező országok sokkal inkább függnek tőlünk mint mi tőlük. Egyenlőre még nem mi élünk az Euból, hanem az Eu él belőlünk. Addig meg ne nagyon pampogjon míg ez így van, mert kilépünk aztán leshetnek mint Rozi a moziba.

2014. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
19%

6#


Ezekre én is gondoltam.


Bár én sem örülök nagyon ennek a nagy orosz pártiságnak.De értem, hogy miért akarja ezt a Jobbik.

Éppen ezek miatt az emberjogi, szabadelvű szervezetek miatt.

Oroszországban másként működnek ezek a dolgok.


A multinacionális szervezeteket, úgy gondolom, hogy nem kell elzavarni, hanem kölcsönösen előnyös megállapodásokat kötni, hazai cégeknek kooperálni velük.

2014. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!