Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok miért gondolkozna...

A jobbikosok miért gondolkoznak kizárólag végletekben?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 00:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%

Mi a baj?

Csak az, hogy egy demagóg, populista, gyűlölködő, katonásdit játszó fél hülye bagázs...

Amúgy meg, úgyis csak orbán pincsikutyája vona, nem önálló párt, csak a fidesz érdekeit szolgálják.

2014. júl. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nekem ez a bajom:

Ukránok vs forradalmárok: A "forradalmárok között nincsen orosz katona csak civilekből állnak és csak azért harcolnak hogy kinyílvánítsák a kis érzelmeiket, és csak őket mészárolják stb...orosz seggnyalás ezt sem értem.


Semmiben nem látnak közép utat számukra csak fekete vagy fehér létezik...

Ha nem értesz egyet velük akármiben akkor zsidóbérenc hazaáruló vagy. Akinek több pénze van egy kicsit vagy magasabb fizetése az rohadjon meg mert neki a fidesz a jó nem a jobbik és akkor hazaáruló..kb ennyi

2014. júl. 30. 17:42
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát, te se a programjukon keresztűl ismerted meg a jobbikot, én még olyat nem hallottam Jobbikos szájából hogy aki gazdag az hazaáruló, csak te liheged túl a daolgot, még a médiánál is jobban. Én még olyat nem hallottam hogy azt mondják pl. Hogy Hernádi Zsolt, vagy Baldauf László hazaárulók pedig mind a ketten gazdagok.
2014. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Én meg az összes jobbikos "ismerősömtől" ezt hallom nem a médiából vontam le ezt...a programjuktól függetlenül ahogyan állnak a dolgokhoz, pl ami ukrajnában történik. Meg elegem van a rohadt összeesküvéselméletekből "A gépet is azért lőtték le mert amerikai kém volt és "kamera" volt az aljára szerelve biztos...(ha hiperszuper műholdak vannak azzal nem egyszerűbb képeket készíteni???)

Minden az usa hibája..az oroszok pedig a jófiúk ők majd segítenek nekünk. Akik ennyire bekajálnak mindent amit a pártjuk mond az nem lehet normális hanem csak egy zombiagyú szerencsétlen..am az egyik legnagyobb szavazótábora a vidéken senyvedő szegények akiknek tényleg segítségre lenne szüksége de nem hiszem hogy a jobbik bérmit is tudna tenni..ez is egy kampány része..úgy hírdetik magukat mintha ők lennének a megváltók.

Volt ez a jobbikos orosz kém ügy..és tagadnak mint az állat...konkrét végeredmény nem született persze mert megpróbálják elfelejteni, de ha ilyenek felmerülnek szerintem lehet némi valóságalapja.

Megvan honnan lőtték ki a gépre a rakétát(szakadár terület)

Az egyik parancsnok beismerte hogy igen volt ilyen rkétánk csak már visszaküldtük az oroszoknak" És mi a válasz? "Ez csak hazugság az oroszok a jófiúk meg ha le is lőtték akkor azért mert kémrepülő volt...

2014. júl. 30. 23:45
 15/19 anonim ***** válasza:
Így hirtelen tudnék mondani egy csomó f***ságot amiben a nem Jobbikosok gondolkodnak végletekben. Pl. amikor Kurcsányék elkezdték csavargatni az emberek tökét 2006-ban, és a legtöbb MSZP-s azt mantrázta, hogy ez csak azért van, mert pár év múlva, itt akkora gazdasági növekedés lesz, hogy csak győzzünk profitálni belőle. Vagy amikor agyonverték Szögi Lajost, és a legtöbb liberális azt harsogta, hogy a családi értékek miatt öltek azok a bambínók, na meg mert be voltak tojva. Az, hogy pár Jobbikos szavazó végletekben gondolkodik, azt ne vetítsd ki az összes szavazóra, mert buzeráns dolog általánosítani.
2014. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

A rohadt retkes ..életbe tényleg álltalánosíottam!

Ne haragudjatok...de tény hogy elég sok jobbikos ilyen és akiket ismerek mind így gondolja.

2014. júl. 31. 22:27
 17/19 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel én is leírhatnám, hogy sok baloldali szavazó gondolkodik így: ha nem zsidó vagy cigány vagy, akkor a recski tábort kinyittatjuk számodra. Vagy a liberálisok: ha ápolod a hagyományokat és szót emelsz a bűnözés ellen, akkor egy rohadt náci vagy.
2014. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Értem lehet igazad van, nyilván minden pártnak vannak dolgai de ez már annyira a szemünk az arcomban van hogy rossz nézni..akkor most légyszíves valami jobbikos mesélje el nekem hogy miért is kell forradalmároknak hívni az az oroszbarát szakadárokat..magyarázza el hogy lehet azt gondolni hogy biztos az usa küldte a gépet kémkedésre..és magyarázza el hogy hogyan lehet hogy "csak" civilekből állnak a szeretett forradalmárok..
2014. aug. 1. 17:56
 19/19 anonim ***** válasza:
Jobbikos vagyok, de nem érdekel az ukrán helyzet, mert szerintem ez az ukránok és az oroszok problémája. Ha rajtuk múlik, akkor az életben nem derül ki, hogy ki is pukkantotta le azt a gépet. Csak megjegyzem, hogy ez még ma sincs bizonyítva, az ilyen-olyan médiaszenzációk pedig nem hivatalos tényeket közölnek. Elég lesajnálható az egész helyzet, főleg, hogy csak egy EU-s csatlakozás iránti bohóckodásnak indult, és lám, mi is lett belőle. Magyarországnak is megvannak a saját problémái, szerintem ezekkel kéne foglalkozni.
2014. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!