Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindenki azt ismételgeti,...

Mindenki azt ismételgeti, hogy a jobbiknak mennyire megvalósíthatatlanok a programjai. Vajon a fidesz és mszp első programjai már überprofik voltak?

Figyelt kérdés

Miért nem fogja fel az emberek nagy része, hogy úgysem lesz kötelező hittan, vagy trianoni visszaszerzés meg ilyesmik. Minden pártnak tuti voltak megvalósíthatatlan álmai amik idővel elenyésztek. nem ezt kéne hajtogatni folyamatosan.



persze mondom ha a "nagy" pártok első programjai szuperek voltak és persze meg is valósították őket, stb, akkor más, de asszem nevetséges lenne ezt állítani.


2010. jan. 10. 20:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

nem nem ezért nem szavaznak rájuk sokan.

arra gondolsz, hogy nagyon sok a hülye ember. aláírom, aki ezt el is hiszi. de nem ezért nem fognak rájuk szavazni.


hanem azért mert a Fidesz meg Mszp baromságait jobban el fogják hinni. ennyi.


amúgy sokszor agyalok azon, hogy szar politikus lennék. Nem bírnék hazudni a népnek. Az a szomorú, hogy az emberek a hazugságokat szinte "követelik". de ez is már egy másik téma.

2010. jan. 10. 21:59
 12/23 anonim ***** válasza:
66%

"Nem lesz gázáremelés"

Ez tök jó ,tetszett.

Gyógyszeráremelés se lesz.Sőt lesz 13.14.havi nyugdíj.1000000 munkahely,mercigyár Kecskeméten,négyes metró

(aszem ki kellene írni egy kérdést a betartott igéretekről)

2010. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

A baj hogy nincsenek érveid és csak hadoválsz!

A retorikát összekevered a programmal, hiszen nincs olyan programja a Jobbikna hogy:

„ földig romboljuk a nekünk nem tetsző tv adókat,”


És sokat hazudsz, mert ilyet sem találsz a programok között:

„elkergetjük a külföldi befektetőket, megtagadjuk az államadósság visszafizetését”


Valami olyat írj, te kis hazudós amit ha kell be tudsz linkelni a programból ami szerinted megvalósíthatatlan!


„A Jobbik programjaival az a baj, hogy a racionalitást mellőzve a romantikus, csakazértis érzelmekre épít, és képtelen az élethez,”


Írd le hogy mi az, vagy linkelj és ne hadovázz és hazudozz!


Szerintem a Fideszé a megvalósíthatatlan, és ezt logikusan be is tudom bizonyítani!

2010. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
41%
Jobbikosokkal nem érdemes és nem is lehet vitatkozni.Már számtalanszor megírták ezen az oldalon,hogy miért nemvalósíthatók meg a programjai.Nézd vissza,akkor talán rájössz,ha akarsz.
2010. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"Jobbikosokkal nem érdemes és nem is lehet vitatkozni."

univerzális visszavágás:)

2010. jan. 10. 22:25
 16/23 anonim ***** válasza:
32%

Jobbikosokkal nem érdemes és nem is lehet vitatkozni.Már számtalanszor megírták ezen az oldalon,hogy miért nemvalósíthatók meg a programjai.Nézd vissza,akkor talán rájössz,ha akarsz.


Te a nyomorúság vándor madara vagy, és az ostobaság élő szobra!


Szerinted csak az Maszop nak lehet programja? Most pld nincs, ami meg volt abba belerokkantunk.

A Fidesznek lehetne, ha a jobbiktól elcsentekből alkalmazna valamit, amit nem fog mert túl nagyok az elkötelezettségei.

Bokros, na az tényleg megvalósíthatatlan, mert mire leviszi a redisztribúciót 35% már nem lesz aki itt befizessen bár mit, és a temetkezési vállalkozások lendülnek fel az éhen halt nyugdíjasok miatt!

2010. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
47%

Nekem személy szerint a jobbik programjáról ez jut eszembe:

[link]


A pártól ez: [link]


Ha kormányt alakítanak egyszer az meg ilyesmit érhet el majd:

[link]


Nem mondom hogy így van, de nekem ez jut eszembe róluk.

2010. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

ne jusson eszedbe semmi, hanem járjál utána.

Kb 3/4 évvel ezelőtt én az LMP felé hajlottam, végülis kis nyomásra, és a jobbikot rasszistának nácinak tartottam.


amúgy 16-án jön ki azt hiszem a programjuk. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sok anti-jobbikos nem fogja elolvasni, vagy csak részleteket.

2010. jan. 10. 23:22
 19/23 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy egyesek úgy hivatkoznak a Jobbik programjára, hogy az csak 5 nap múlva lesz nyilvános.

Biztos már a jövőbe is látnak az elfftársak. :)

2010. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező


Ha egy párt retorikájában ezek kapnak fontos szerepet, az ember hajlamos azt hinni, hogy nem csak a pofájuk jár a tisztaszívű igazmagyaroknak. De pl a mezőgazdasági programjuk is agyrém. Bárki, aki azt mondja, hogy egymillió, vagy akár kétszázezer munkahelyet létre tud hozni az agrárszférávában, az hazudik, vagy azt felejti el, hogy az többe lenne, mint a segély. Tovább, számomra hiteltelenek: egy olyan párt, aminek az elnöke bejelentette, hogy törvényt fog sérteni, ha hatalomra kerül, és amelyiknek a tagsága kb. az MSZP kádárista nyuggereinek szintjén van szellemileg, ne tegyen semmilyen javaslatot, hanem a vezetőség előbb tanuljon meg késsel-villával enni.

2010. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!