Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindenki azt ismételgeti,...

Mindenki azt ismételgeti, hogy a jobbiknak mennyire megvalósíthatatlanok a programjai. Vajon a fidesz és mszp első programjai már überprofik voltak?

Figyelt kérdés

Miért nem fogja fel az emberek nagy része, hogy úgysem lesz kötelező hittan, vagy trianoni visszaszerzés meg ilyesmik. Minden pártnak tuti voltak megvalósíthatatlan álmai amik idővel elenyésztek. nem ezt kéne hajtogatni folyamatosan.



persze mondom ha a "nagy" pártok első programjai szuperek voltak és persze meg is valósították őket, stb, akkor más, de asszem nevetséges lenne ezt állítani.


2010. jan. 10. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%

"Miért nem fogja fel az emberek nagy része, hogy úgysem lesz kötelező hittan"


Értem, szóval a programban benne van, de nem akarják megvalósítani. Akárcsak a szocik vagy a Fidesz.


Akkor a Jobbik miért is "más, mint a többi"?


Az a baj, hogy ti nem azt mondjátok, hogy a Jobbik egy a pártok közül, hanem azt sulykoljátok folyamatosan, hogy ez valami egész más, ez nem is párt, amit ők csinálnak, az nem is politika. Hogy a Jobbik egy makulátlanul tiszta, becsületes és önzetlen mozgalom, amely nem demagóg, nem taktikázik, nem hazudozik, szemben a csúnya rossz bácsikkal, akik a többi pártban politizálnak. Vagy akkor mégis?

2010. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
teljesen szar a kérdés. amit mondanak, azt minden erejükkel próbálni fogják megvalósítani. nem úgy mint a fidesz-mszp, aki leszarja a fejünket kb.
2010. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

meg akarják valósítani. de rájönnek majd, hogy fölös.

az mszp is azt hitte, hogy megmarad és elfogadja a "nép" vizit díj-at.


senki sem mondja, hogy nem párt, illetve nyilván vannak fanatikusok. de figyu, pár hónapja barátnőm rokonaival dumálgattam. Az idős hölgy gyakorlatilag (nem viccelek) majdhogy habzó szájjal ismételgette, hogy az "Orbán az utolsó esélyünk!!" és közben meg nácizott meg kommunistázott össze-vissza. Vagyis mindegyik párt szavazói között vannak abnormális emberek, ez nem csak a jobbikra igaz.


Tisztának amúgy tiszta. Hisz még nem kormányzott, nem lopott nem hozott rossz döntéseket az országnak, stb.


Senki nem mondja, hogy nem taktikázik és, hogy 100%-ig igazat mond mindenben, ne feledjük el, hogy politikusok ők is.


Kérlek idézz be nekem egy teljes fidesz és mszp programot a kormányzásuk előttről, a teljeset és írd oda mindegyikhez, hogy "megvalósítva", ha ezt megteszed, akkor kussolok.

2010. jan. 10. 21:06
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Hát ne mhiszem h a "nagy" pártokhoz kéne hasonlitani. Vagy ugy gondolod h akkor lesz jó ha azokra hasonlít? A Trianon visszaszerzés meg a kötelező hittan csak jó lenne, legalább a gyerek nem a mónika sóból tanulná a erkölcsöt hanem a bibliából
2010. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

a trianon más téma, abba ne menjünk most bele. a kötelező hittannak azok örülnek akik vallásosak. Én nem vagyok az, és már nem is tanulok, de megmondom, hogy ha kötelezően oktatnának hittant, és mellette rendbe tennék az országot, akkor azt mondom, hogy rendeben ennyit megér nekem.


de azért még azt tartom, hogy inkább rendes közbiztonsággal, normális oktatással kell elérni, hogy az emberek ne legyenek agresszívek és idióták, nem a vallásosság meg a biblia az egyetlen út ebben.


a maónika só szintén más dolog. alapból helyre kéne tenni a tvadókat, hogy ne butítsanak. de ez megint egy új téma.


Nagy pártokhoz azért hasonlítom, mert mindenki azt teszi aki ellene van. Így nekem is így kell reagálnom, válaszolnom rá, hogy miért hülyeség.

ezért mondom, hogy mutassatok egy jobb első programot a másik két párttól, mert szerintem ők sem lehettek sokkal jobbak 2kis" pártként annó réges rég. valahol el kell kezdeni.

2010. jan. 10. 21:28
 6/23 anonim ***** válasza:
20%

Az a baj h az emberek mindig emlegetik ezt az országremndbetételt meg mniden szart. DE A LÉNYEGET NEM LÁTJÁK. elbeszélnek a lényeg mellett. Hogy lehet itt akármekkora jólét is, a fejekben kéne rendet rakni különben már csak cigány marad itt. Hogy nem a politikán kéne az eszük járjon hanem a családon, és a szerelmen, amiből a gyerek lesz. Mert szaporodni kéne elkezdeni különben vége mindennek ez itt a lényeg.

10 év alatti gyerekeknek már fele cigány és ez csak rosszabb lesz. és nem kell hülye álmokat dédlgetni h elveszzük a segélyt és akkor ne mszaporodnak igy, mert ez nem a segélyen mulik hanem a gondolkodásmodon, hogy a gyerek fontos.

És erről beszél a Jobbik mikor azt mondja h az ország felemelkedésének a záloga az egyház felemelkedése, ugyanis az egyház erkölcse a család és az élet védelmét tanítja és hogy a gyermek áldás, és minnél több annál jobb.

Viszont az egyház tekintélye szét van rombolva köszönhetően a zsidó médiának és a hülyíthető embereknek. Úgyhogy hidd el fontos az a hittan meg az egyház, ha nem is vagy feltétlen hívő mert én sem elvakult hívő vagyok ,de tudom h ki mellett kell kiállnom ha jót akarok magamnak és a magyaroknak.

2010. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Na ja kedves kérdező, viszont akkora baromságot, hogy földig romboljuk a nekünk nem tetsző tv adókat, száműzzük a nem a mi nótánkra táncoló újságírókat, behívjuk az iráni terrorgárdát, hogy Budapesten "biztosítsa a rendet", elkergetjük a külföldi befektetőket, megtagadjuk az államadósság visszafizetését stb. sem a Fidesz, sem az MSZP nem mondott 20 év alatt. Mint ahogyan népekre, vallásokra finoman utaló megjegyzéseket sem tettek, hogy azzal bizonyítsák hazafiasságukat. A demokratikus pártoknak voltak szerencsétlen elszólásai, de a józan ész talajáról azért nem rugaszkodtak el túlságosan.


A Jobbik programjaival az a baj, hogy a racionalitást mellőzve a romantikus, csakazértis érzelmekre épít, és képtelen az élethez, a valósághoz illeszteni az elképzeléseit, hogy legalább esélye legyen az országnak, a társadalomnak profitálni belőle. Persze, ha nem ezt mondanák, akkor a jelenlegi szavazóik sem rájuk voksolnának, hiszen ott lenne a jóval mérsékeltebb Fidesz. Na, ezért fogják magukat kivégezni a következő 4 évben.

2010. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

ne zsidózzunk kérlek...

a cigányságról írhatnánk még bőven, de most nem erről van szó.


Mint említettem nem csak a hittannal lehetne rendet teremteni. Legyen inkább kötelező erkölcs oktatás. Akit amúgy nem érdekel a vallás azt a hittan se fogja. mind1 nem erről van szó ismétlem.

2010. jan. 10. 21:42
 9/23 A kérdező kommentje:

te sem gondolod komolyan, hogy ha hatalmon lennének, akkor mennének és valóban földig rombolnák a TV-ket ugye?:) elég hülye az az ember aki ezt elhiszi. Akinek van esze az tudja, hogy ez annyit jelent, hogy megszorongatják, amire a két adó rá is szolgált.


Az Iráni gárdás témát láttam én is, kicsit néztem is, és nem is tudom, hogy mi járt Vona fejében akkor, de elég egyértelmű, hogy ilyen nem lesz.


Politikusok szeretnek nagyokat, meredekeket mondani. "Nem lesz gázár emelés.." igaz, hogy ez nem egy iráni gárdás cucc, de azért eléggé nagy hazugság, hogy megemlítsem hozzá.


Népek-vallások. Népek alatt a cigányokat érted gondolom. Olyat még nem hallottam jobbikos politikustól, hogy "büdös cigány" meg hasonlók. az, hogy beszélnek cigány bűnözésről meg cigány problémákról, ez azt hiszem pozitív, valaki mer végre, és nem arra gondolok, hogy gázkamrát nekik, mielőtt lenáciznál.


A zsidó témát meg annyira nem értem, megvallom. Hallottam annó morvainak a megjegyzéséről egy levélben amiben valami zsidókat küldött el melegebb éghajlatra a körülmetéltségüket idézve amin néztem is egyet, de amúgy olyat, hogy a zsidók kiffejezetten maga a zsidó faj-vallás veszélyes ránk és őket kell üldözni, ilyet még nem hallottam egy Jobbikus politikustól sem. De ha mégis lettek volna ilyen kijelentéseik, akkor reményeim szerint majd kinövik.

2010. jan. 10. 21:51
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

"te sem gondolod komolyan, hogy ha hatalmon lennének, akkor mennének és valóban földig rombolnák a TV-ket ugye?:) elég hülye az az ember aki ezt elhiszi."


Valóban az. Remélem, most már érted, miért nem szavaznánk rájuk annyian soha.

2010. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!