Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A finnek testvérnek tartanak...

A finnek testvérnek tartanak minket, de mi miért nem adjuk meg nekik a tiszteletet?

Figyelt kérdés
Jó lehet nem vagyunk finnugor nép, de azért még lehetne barátságosan viselkedni velük nem gondoljátok?
2014. júl. 27. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Én még nem hallottam olyanról, hogy valaki utálná, vagy tiszteletlen lenne a finnekkel.
2014. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem is azzal van a baj, hogy kifejezetten tiszteletlenek lennénk velük, hanem inkább közömbösek. Példának okáért euróvízión is mindig szinte max pontot adnak, de mi nem viszonozzuk.
2014. júl. 27. 15:06
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Én sem hallottam még, hogy valaki utálná a finneket vagy barátságtalan lenne velük.
2014. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pedig azokkal kell így viselkedni akik velünk is barátságosak, ha van származási kötődés ha nincs. Ezek pediglen a lengyelek, finnek, németek. Talán még ide sorolhatóak a törökök, és a skandináv népek.
2014. júl. 27. 15:10
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Én sem tudok semmilyen nagy finn-ellenességről, az oda látogató magyarok általában jól érzik magukat, semmi ellenségeskedésről nem hallottam, egyik oldalról sem, Magyarországon se csesztetik a finn turistákat.
2014. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy az euróvizió az lett minden társadalmi és politikai megnyilvánulása etalonja.

Minden nép és minden testvérünk, ugyanúgy jár a tisztelet egy eszkimónak, egy németnek és egy mongolnak.

2014. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én egyszer hallottam hogy valaki utálta a finneket és barátságtalan is volt velük.

Egyszer azt is hallottam hogy az Euroviziós dalfesztiválon kevés pontot kaptak a magyaroktól.

2014. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Közünk nincs egymáshoz. Pont. Amúgy a homovízióról meg annyit hogy ott papíron nem államok közötti szimpátia alapján kell szavazni hanem az alapján hogy kinek mi tetszik. A finn zene meg sz@r.
2014. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek amit az utolsó írt,: "közünk sincs hozzájuk," tehát magyarán mondva azt akarja kifejezni a kedves válaszoló, hogy le vannak sz*rva felőlem akár el is pusztulhatnak. Az már nem számít, hogy ők szeretnek minket.
2014. júl. 27. 15:15
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Én egyetlen finn lányt ismerek, igaz, ő sem Mo-n él. De mikor legutóbb találkoztunk, kegyetlenül berúgtunk :D

Remélem, most megnyugodtál.

2014. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!