Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről? (kuruc. Info)

Figyelt kérdés

Olvasom a portált, nem kell bemutatni itt, hogy mennyi szélsőséges elmebeteg kommentelőjük és cikkük van, de emellett van olyan is amivel egyetértek. Az alábbi is ilyen, elég cinikus hangnemben megírt kínos kérdés.


[link]


2014. júl. 23. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#11 Jó, ki kezdi a toleranciaversenyt?


Trianonból nap mint nap poént csinálnak a liberálisok, aztán senkit sem érdekel.


Ha trianon lehet vicces (és aki ezen felháborodik az "turbómagyar", mert hát 90 éve volt, felejthető), akkor ne legyen bajuk abból ha másoknak a holokauszt is vicces és tartsanak előadást arról hogy 70 éve volt tehát felejthető, csak a "turbózsidók" szomorkodnak rajta.


Vagy mosolygunk, vagy komolyan vesszük, de itt az egyik oldal lesz.rja a másik tragédiáját, és elvárja hogy mindenki komolyan vegye az övét.

2014. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11-es az, hogy valaki érzéketlen és nem ért valamit nem azt jelenti, hogy megbüntetjük (Boldogok a lelki szegények, mert övéké a mennyek országa). A durva az, hogy itt még ez sem volt meg. Elmondom mi a hivatalos történet amin itt befürdtél, de nagyon, pláne a példáddal.


Ez a lány személyesen érintett a történet szerint (a nagyapja miatt), és az apjának még éltében tett ígérete miatt ment el ide, ezért mosolyog, mert végre eljutott ide. Sok ízléstelen dolog van ebben a dologban, de az önmagában, hogy valaki mosolyog, ezért így meghurcolni?

2014. júl. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A 11-es vagyok.

Válasz a 13-nak.

Én azt nem mondtam, hogy hurcoljuk meg. Csak annyit mondtam, hogy a mosolygós képe miatt egyesekben rossz érzést válhat. Ennyit mondtam csak. És az, hogy nagyapja is ott volt azt nem tudtam, mert én csak a belinkelt kuruc.info-s cikket olvastam.

2014. júl. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11-es

A 10-es hozzászóló is én vagyok.

2014. júl. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!