Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt komolyan gondolja a Jobbik?

Ezt komolyan gondolja a Jobbik?

Figyelt kérdés
Hallom, hogy a Jobbik Morvait akarja köztársasági elnöknek. A köztársasági elnök alkotmányban foglalt feladata a nemzeti egység kifejezése. Erre lenne alkalmas valaki, aki magunk és magukfajtákra osztotta az embereket, és kocsmai stílusban írt levelet pár zsidónak? Tisztelettel megkérnék minden válaszadót, hogy higgadtan fejtse ki a véleményét. Nem, nem vagyok semmiféle kisebbség tagja, nem fizetnek a szabadkőművesek, és szdsz-es bérkommentelő sem vagyok:) ( nem a francokat, gondolta Stirlic)
2010. jan. 9. 22:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Igazatok van!

Lehet valamelyik szemkilövető rendőrt is javasolni, de akár a feletteseiket is, sőt Drazsét, vagy Gyurcsány lenne a legjobb. Ők aztán finom magyar érzelmű emberek, akik karriert pénzt, hatalmat feláldoztak a becsület oltárán!

2010. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
30%

22:34

Hát ez a videó még annál is viccesebb mikor az EPben nem tudja a megengedett két percbe sűríteni a mondanivalóját :D

Valaki kijött a parlamentből ez meg jól lehazárulózta, a fejem rá, hogy senki nem látta ki az xD

2010. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
50%
23:23 legalább felszólal,nem úgy mint a balos társai tették anno,vagy a fideszes Mohácsi aki csak a magyarokat szapulta milyen rasszista állatok.
2010. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ebbe nagy dolgokat belelátni. Az, hogy a Jobbik kit akar köztársasági elnöknek pillanatnyilag abszolút mindegy, de szavazót lehet vele fogni. Morvai pedig egy elég hipnotikus alak, vannak rajongói bőven. Hát, szerintem ezért.
2010. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Miért gond ha közlik a hazaárulóval, hogy hazaáruló ? Vagy már túlságosan megszoktuk a seggükön ülő politikusainkat milliós fizetésekért?
2010. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Mi lenne velünk röntgenszemű jobbikosok nélkül, akik ránézésre megmondják ki a hazaáruló!
2010. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Szűzanyám!!! Az a videó amit az egyik válaszoló belinkelt egy az egyben Orwelltől az Állatfarmot juttatja eszembe. Mint a birkák...
2010. jan. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
50%
white power 88
2010. jan. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Te osztod meg a társadalmat, nem Morvai...

Mellékesen én is meglepődtem rajta.

Egy aprócska kérdés a kedves kérdezőtől:

Szerinted ki lenne megfelelő köztársasági elnök?

2010. jan. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
6%
BASSZÁTOK MEG, MINEK KELL POLITIZÁLNI, MEG IYLEN RATYI KÉRTDÉSEKET FELTENNI? annyira szánalmasak vagytok OO ezért in Magyarország!
2010. jan. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!