Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jogon ítélik el kollekt...

Milyen jogon ítélik el kollektíven a magyar népet?

Figyelt kérdés

Tudtommal ez egy eleve rasszista kijelentés, h a "magyar bűnös nép".

De főleg így, h 70 évvel ezelőtti események miatt, mi közöm van nekem ahhoz, vagy a szüleimnek, barátaimnak?



2014. júl. 22. 08:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

Áh, tudod milyenek a zsidók, meg a sok handmaidenjük (filoszemiták).


Az én családomban meg a zsidók miatt haltak meg többen, több családtagomat is meghurcoltak miattuk.Pedig senki nem volt nyilas vagy hasonló a családban.

Mégsem akarok bosszút állni a zsidókon, legalábbis már nem.Tizenéves koromban másként gondoltam, de mára konszolidálódtam.

Viszont szeretni sohasem fogom őket.

Bosszúvágyam nincs, de mindig megmosolygom, amikor valaki "meghecceli" a zsidókat vagy számukra megbotránkoztató dolgot mond vagy csinál.

2014. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 tetro ***** válasza:
72%
Pontosan kik és hol ítélik kollektíven a magyar népet?
2014. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De érted, ők beszélnek rasszizmusról, aztán máig úgy emlegetik, h mert a "magyarok meg a németek".

A legjobb, h eltelt 70 év, de úgy beszélünk róla, mintha ma történt volna.

2014. júl. 22. 09:08
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Itt nem arról van szó hogy a magyar nép bűnös. Hanem arról hogy akkor az akkori emberek elkövettek dolgokat és így 70 év távlatából nem tagadni kéne hanem belátni hogy igen ők ezt tették pont. Ha végre beismernék akkor ebből nem lenne gond. A németek is beismerik aztán náluk egyáltalán nem téma az egész. Le sem sz@rják. Itt meg tagadják meg a fidesz most csinálja a náci mosdatást ami szítja a feszültséget.
2014. júl. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Egy 16 eves magyar srac nem bunos azert, mert a szulei vagy nagyszulei 70 evvel ezelott segitettek a zsidok gyilkolasaban.

Egy 16 eves zsidosrac bunos azert, mert 2000 evvel ezelott a romaiak keresztre feszitettek Jezust.


Hmmm?

2014. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én nem állítottam ilyet, h egy 16 éves zsidó srác bűnös, mert keresztre feszítették Jézust.

Ahogy senkitől nem hallom a környezetemben, h azt mondaná, h bűnös(jó biztos van)

Jah és ki nem látja be meg ki tagadja?

Mert én nem az biztos.

2014. júl. 22. 09:14
 7/18 A kérdező kommentje:

Tetro írd be a keresőbe, h "bűnös a magyar nép"

Jó pár találat lesz.

2014. júl. 22. 09:15
 8/18 anonim ***** válasza:
17%

Egy zsidó srác bűnös azért mert elevenen elégettek egy palesztin fiút. Mert megszállták palesztinát. Mert népírtást folytatnak Gázában. Jah ez úgy most történik.


Jah és mert a bankjaikkal az egész bolygót legalábbis a fejlett országokat kötélen táncoltatják. http://www.youtube.com/watch?v=XKyAEsmSiNo

2014. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%

Nem a Rómaiak hanem népfelkiáltással (ami zsidó nép volt) Barabást engedték el. Mosom kezeimet.

Amúgy az csak egy plágium mesekönyv amit egyiptomról koppintottak. Úgyhogy jó lenne már abbahagyni. Maximum az erkölcsi részét olvasgatni annak van értelme.

2014. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Jól van nem kell terelni, érdemben kell válaszolni.

Tehát milyen jogon?

Főleg, h a rasszizmus ellen harcolnak.

2014. júl. 22. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!