Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor minek fektet...

Orbán Viktor minek fektet ennyi pénzt a magyar futballba?

Figyelt kérdés
Vizilabda,kézilabda nagyhatalom vagyunk. Ha abba ennyi pénzt fektetne,mint a fociba,akkor 50-60 évre megalapozná ennek a két sportágnak a még kiemelkedőbb teljesítményét. Nem veszi észre,hogy a magyar foci halott? persze nem így kell hozzáállni,tenni kell érte,hogy az is feléledjen,de ne azzal kezdjük,hogy stadionokat építünk több százmilliárdért,amikben az első 5 percben már megvernek minket... XDD! talán a játék stíluson kellene elősször változtatni,stb.

2014. júl. 21. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Azért hogy Gáspi csilivili stadionokban rúghassa a bőrt addig a 3 percig ameddig pártutasításra beállították játszani.
2014. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Orbán-kormány elérte, hogy Magyarország lesz 2021-es vizes világbajnokság házigazdája. Óriási uszodakomplexokat fognak építeni, ezt épp tegnap jelentette be Kósa. Egyébként pedig már évek óta zajlik a uszodaépítési program.
2014. júl. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Igazából én se nagyon értem a kérdést. Lehet vitatkozni a stadionokon de ha tájékozottabb lennél tudnád hogy uszodák is épülnek. Ha jól tudom most épül Győrben egy hatalmas kézi csarnok. [link] Ezzel a kérdéssel rendesen mellé lőttél.
2014. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sün!! ***** válasza:
59%

Ha nem épülnének stadionok, akkor sem feltétlenül menne az a pénz más sportok támogatására. Sőt, lehet hogy elfolyna a nagy semmire. Megépülnek a stadionok, aztán már nem kell építeni pár évtizedig. Ez a kormány erre helyezi a hangsúlyt. Kistelepüléseken is megújulnak a pályák, épülnek és épültek azért uszodák, sportcsarnokok is. Örülni kéne, hogy legalább a feltételek adottak lesznek a gyerekek előtt, hogy ne hepehupás fűnélküli pályán zúzzák szét a térdüket.


Amúgy meg Orbán nem fektet semmibe. Az ország fektet ebbe a tevékenységbe. És nem több százmilliárd a költség. A spanyolok és az olaszok is kiestek elég hamar a vb-n, pedig milyen szép stadionjaik vannak. Nyilván a magyar foci a stadionoktól nem lesz hirtelen a fellegekben, de azért valahol el kell kezdeni. Véletlenül kijut egy magyar csapat nemzetközi porondra és rajtunk röhögnek, hogy milyen körülmények között kell itt rúgniuk a bőrt.

2014. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 I.B.T. ***** válasza:

ÓÓÓÓ nyugi fektet az másba is: háza, kocsija, gyereke és a többi. Igen a játékstíluson kell változtatni. Rajong a fociért, jó... én is rajongok sok mindenért, köztük a bokszért de a kenyeret attól még a családom szájába tenném nem Balzsay szájába:DDDD

Na de nézzük a kommenteket:

Fontos a falu, városfejlesztés? Igen de talán előbb a gazdaságnak kellene helyre jönnie és nem egyből stadionokat építgetni.


"Orbán-kormány elérte, hogy Magyarország lesz 2021-es vizes világbajnokság házigazdája"

AZIGEN gratulálok neki, és amúgy a munkahelyekkel, pénzügyi rendszerrel, Magyarországgal, az új földtörvénnyel, stb-vel nincs valami jó kis bejelentése Kósának? Én valahogy arra lennék kíváncsi, ha már politika.


"Ha nem épülnének stadionok, akkor sem feltétlenül menne az a pénz más sportok támogatására. Sőt, lehet hogy elfolyna a nagy semmire."

Ahogy mondod a NAGY SEMMIRE. Hogy engedheti meg egy 2/3-dal megválasztott párt, hogy a NAGY SEMMIRE folyjon el? valahogy nem látom az összefüggést. Áruld már el nekem, hogy amit majd én fogok, amit szüleim adóznak, amiért dolgoznak az, hogy folyhat el a semmibe? NAGYON jól írtad, oda folyik. ÉS sajnos, többek közt ez a probléma.


"Örülni kéne, hogy legalább a feltételek adottak lesznek a gyerekek előtt, hogy ne hepehupás fűnélküli pályán zúzzák szét a térdüket. "

Furcsa én valahogy nem örülök. Régebben nekünk simán egy bitumenes pálya vagy egy füves pálya 2 kapuval a két szélén elég volt és nem zúztuk össze a térdünk. Kell a feltétel a gyerekeknek? IGEN! Kell a feltétel arra, hogy tisztességes munkahelyeket teremtsen nekünk a kormányunk, tisztességes fizetéssel, s a többivel. KELL BIZONY. Egy ilyen gazdasági helyzetű rendszerrel rendelkező országban nem erre kellene fektetni a hangsúlyt.


"Amúgy meg Orbán nem fektet semmibe. Az ország fektet ebbe a tevékenységbe."

Az ország? Furcsa nekem valahogy k*rvára nem tetszik, hogy "ebbe fektettem". Azért ilyet ne írjál mert ha valaki olyan olvassa aki nem ért hozzá, az még elhiszi. ESETLEG az ország pénzéből, ami ismét elég furcsa.

2014. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan sok fölösleges pénz van, ami csak állna másként! Teli a zsebe a nyugdíjasoknak, a közmunkás százezrek BMW-vel járnak közmunkázni, mindenkinek saját háza van, mindenki egészségesen táplálkozik abból és annyit, amit kíván, nincs semmi gond sehol, amire költeni kéne. Nehogy már elrohadjon az a sok milliárd valahol felhasználatlanul, még szennyezné a környezetet!
2014. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 I.B.T. ***** válasza:
Bizony, a környezetvédelem fontos:D
2014. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert az a hobbija és az országnak azt kell csinálni amit a Vezér akar.

Ilyen egyszerű.

2014. júl. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!