Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadják ennyire Orbánt?...

Miért támadják ennyire Orbánt? Lehet kedveli, és nem kedvelni. De úgy gondolom, egy ország akkor tud előre haladni, ha támogatja vezetőét, de legalább tudomásul veszik az emberek, hogy akkor pár év múlva le lesz szavazva!

Figyelt kérdés
Akkor írjátok le kit látnátok szívesen, aki nem nem mennétek így neki. Azt is írjátok le, miért kell szétszedni a fiát, mert megnézte a foci világbajnokságot. Olyan állszent dolognak tartom, hogy aki szereti, és rajong a fociért, és ha lehetősége van elmenni, miért ne tenné? Hogy közpénzből tette? Akkor sem kellene így nekimenni. Fizesse ki és ennyi. Más is elment volna, az ő helyébe, és természetes, hogy az apja mellé akar ülni.
2014. júl. 16. 07:57
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
0%
71% Vegyél egy nagy levegőt, igyál egy teát, ha dohányzol szívj el egy cigit és nyugodj le :-) Majd olvasd el még egyszer alaposan az összes kommentemet amit írtam, gondold át és próbálj ok-okozati összefüggéseket keresni és akkor érteni fogod . Sziasztok, további kellemes estét ! :-)
2014. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Nyugodt vagyok, olvastam, ha nem vetted volna észre azokra reagáltam. Neked is szép estét.
2014. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

"Irigyellek, hogy te ez alapján képes vagy eldönteni, hogy kinek mennyi esze van. Nyilván te egy gondolatolvasó vagy."

Pedig el lehet már ennyiből is. Aki kicsit is tud gondolkodni, az nem isteníti a rezsicsökkentést. Kivéve, ha tekintélyes fizetése van.

Gondolom te is rengeteget takarítottál meg az elmúlt 1-2 évben rezsicsökkentés címszóval. Még véletlenül sem azért, mert enyhe telek voltak és alig esett a hó.

2014. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 Sün!! ***** válasza:
Nézd. Öten vagyunk. Nagyok a rezsiköltségek, mert nem 50 négyzetméteren élünk ennyien ha megengeded, hanem 120-on. Nem csak fűtéshez kell ám az energia kedves barátom. Főzni is kell! Igen, kevesebb. 10% az nálunk 6-8 ezer. Nem, nincs medencénk. Megnéztem a számlát. Nem vagyok birka, mint egyesek, akik csak fújják hogy a rezsicsökkentés hülyeség. Valamit ez is számít. Jobb, mintha nem adták volna. Nem, nem emelkedtek a banki költségeink. Nekem speciel az is csökkent. Mert ügyes vagyok és életrevaló és nem a panelben ütöm a tamtamot az ATVre.
2014. júl. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!