Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadják ennyire Orbánt?...

Miért támadják ennyire Orbánt? Lehet kedveli, és nem kedvelni. De úgy gondolom, egy ország akkor tud előre haladni, ha támogatja vezetőét, de legalább tudomásul veszik az emberek, hogy akkor pár év múlva le lesz szavazva!

Figyelt kérdés
Akkor írjátok le kit látnátok szívesen, aki nem nem mennétek így neki. Azt is írjátok le, miért kell szétszedni a fiát, mert megnézte a foci világbajnokságot. Olyan állszent dolognak tartom, hogy aki szereti, és rajong a fociért, és ha lehetősége van elmenni, miért ne tenné? Hogy közpénzből tette? Akkor sem kellene így nekimenni. Fizesse ki és ennyi. Más is elment volna, az ő helyébe, és természetes, hogy az apja mellé akar ülni.
2014. júl. 16. 07:57
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
0%
Oké akkor maradjunk a történelmi vonalon, ha felemeled a hangod a rendszer ellen akkor mi van ? Ha kitör egy forradalom és leváltod Orbánt akkor kit ültetsz a helyére ? A baloldalt, az LMP-t ? Ezek mind demokrata és kapitalista pártok, semmi nem fog változni, úgy ugrálnak ahogy Brüsszel fütyül, pont mint most Orbánék . A Jobbikot és lépjünk ki az EU-ból ? Akkor meg kb olyan elszigetelt ország lennénk mint Észak Korea, ez jobb ? Vagy kerüljenek hatalomra a kommunisták, fasiszták és legyünk szintén elszigetelve ? Vagy anarchiát szeretnél, mit akarsz pontosan ?
2014. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
24%
És Sünivel megint egyet kell hogy értsek . Itt soha nem lesz nyugati színvonal, és nem azért mert a magyar munkás rossz vagy ilyesmi . Az angolok és franciák annak köszönhetik a gazdagságukat hogy több száz éven át végigrabolták a világot, gyarmatosítottak, kizsákmányoltak stb, a németek meg kifosztották egész Európát . Valamit valamiért, most is nyögik a sok arab, török meg fekete bevándorlót, ez jobb lenne ? Te szívesebben élnél egy gazdagabb de bevándorlóktól hemzsegő országban ? Én valahogy nem .
2014. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
66%

"Szépen kapom a pontozást, úgy látszik sokan magukra ismernek :-)"

Vagy csak szimplán az értelmi szinvonaladat minősítik.

Azt pedig, hogy felsőfokon tanulsz bármit is, nem tudom elhinni az eddigi megnyilvánulásaid alapján.

2014. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy csak szimplán az értelmi szinvonaladat minősítik. "


Oké, te más véleményen vagy ? Semmi gond vegyél elő érveket és cáfolj meg valamivel, de személyeskedések nélkül . Tudod az érett felnőttek így szoktak vitatkozni :-)

Az a legnagyobb gond hogy a legtöbb embernek fogalma sincs mi az a kapitalizmus, hogy mit várhatnak el ettől a rendszertől és mit nem . Egy kapitalizmusban az egyén teljes szabadságot kap, az állam csupán a versenyszabályokat szablya meg és a közbiztonságot tartja fent, de egyébként a megengedett keretek között úgy rabolhatod le a másikat ahogy akarod, és nem köteles a közjóról sem gondoskodni, úgy van vele hogy azt mindenki majd előteremti magának . Pont az emberek kapzsisága az ami az egészet körforgásban tartja . Te éppen lecsúsztál, vagy alulmaradtál a versenyben ? Hát pont senkit nem érdekel :-) Vagy kesereghetsz és sajnáltathatod magadat életed végéig vagy megpróbálhatsz másokon keresztülgázolva felkapaszkodni, ez a rendszer így működik . És ha esetleg az állam van olyan rendes és kisegít, például rezsicsökkentéssel vagy a devizások megsegítésével, akkor nem elégedetlenkedni kell hanem azt mondani : köszönöm ! Ugyanis nem a kapitalista állam faladata, téged kihúzni a szarból :-)

2014. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
50%

"ha esetleg az állam van olyan rendes és kisegít, például rezsicsökkentéssel"

Tessék egy érv. Aki a rezsicsökkentéssel jön, már tudom, hogy nem sok esze van.

2014. júl. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 Sün!! ***** válasza:
21%

"Aki a rezsicsökkentéssel jön, már tudom, hogy nem sok esze van."


Irigyellek, hogy te ez alapján képes vagy eldönteni, hogy kinek mennyi esze van. Nyilván te egy gondolatolvasó vagy.

2014. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
0%

"Tessék egy érv. Aki a rezsicsökkentéssel jön, már tudom, hogy nem sok esze van."


Ne haragudj de neked se sok, mert lövésed sincs a kapitalizmusról és a kapitalista állam működéséről :-) Ez a rezsicsökkentés csak egy példa volt, írhattam volna a baloldal idején meghozott pozitív intézkedést is . Az a lényeg, hogy az állam nem köteles téged kihúzni a gödörből, és minden ilyet szépen köszönjél meg . De gondolom azért amikor megkapod a rezsiből a visszaigénylést, megjuhászodsz, elteszed és nem küldöd vissza csúnya gonosz Viktorkának :-) Az a baj hogy sokan úgy mutogatnak a másikra, hogy közben lövésük sincs az államműködésről meg hasonlókról és politológiát se tanultak soha, de egyvalamiben mindenki profi, felelősséget senki nem vállal csak a kormányt hibáztatja . Lehet csinálni, ez egy szabad ország, de ettől még neked nem biztos hogy jobb lesz :-)

2014. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
64%
Annácska, hagyd abba, mert ez egyre rosszabb. Szóval szerinted ebben az országban csak az elégedetlenkedik, akinek hitele és rossz élete van? Én nem így látom. A kérdező szerint támogassam a vezírt, még ha szöges ellentéte is az amit csinál, azzal amit én jónak vélek. Szerinted egy devizás csonttal és egy rezsicsökkentéssel mindent helyre tett, legyek hálás, bár nem tudom miért.Ami itt van, az nem kapitalizmus., aki benne vállalkozik az tudja.
2014. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

"A kérdező szerint támogassam a vezírt, még ha szöges ellentéte is az amit csinál, azzal amit én jónak vélek."


De hogy te mit gondolsz az egy kapitalista rendszerben senkit nem érdekel értsd már meg, azt is mindenki leszarja hogy te most lecsúsztál . Van helyetted más aki rajtad felkapaszkodott, ennyi ez a rendszer erről szól :-) És ez ugyanígy megvan a baloldalnál is ha ők vannak kormányon, ott is van egy szimpatizáns réteg aki mindent megkap és a jobboldaliak meg szépen lecsúsznak . Ez pro kontra működik . Neked is ha van egy vállalkozásod és állást hirdetsz te is inkább a "Józska bácsit" választanád a szomszédból mert ismered, mint egy másik városból jött idegent . Ez a politikában is így van, itt minden protekció alapján működik . És ezt nem Orbán találta ki, ez már több ezer éve így van :-)

2014. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Figyelj, egyfolytában hajtogatod, hogy lecsúsztam. Nem csúsztam le, ezt írtam, hogy szerinted csak az elégedetlenkedik, pedig pont, hogy olyan az ismerősi köröm, akik jól élnek. Sőt a 16 százalékos adókulccsal és a rezsicsökkentéssel több havi átlagkeresetet megspórol az egyik barátnőm, mégse elégedett, látja a hibákat, felháborítónak tartja. De te nagyon sötét lehetsz már ne haragudj, ha szerinted csak egy lecsúszott réteg elégedetlenkedik. Megoldják az életüket, csak többet látnak a világból, tudják milyen az ország megítélése, tudják, hogy ennek és ennek a döntésnek milyen hátrányai lesznek. Jobban belelátnak a politikába, és zavarja őket, hogy ezt egy normálisan működő országban nem lehetne megtenni, független melyik oldalról szól.
2014. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!