Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy ugyanazért...

Hogy lehet az, hogy ugyanazért a magyart nem, de a romát azonnal megállították és megbüntették?

Figyelt kérdés

Volt egy videó amin azt akarták bizonyítani, hogy a romákra rá vannak szállva a rendőrök.

EGy rossz állapotú, hiányos biciklivel előbb egy magyar ment el 3X is lassan a rendőrök előtt, de ők meg se mozdultak annak ellenére, hogy semmit se csináltak. Majd ugyanazzal a kerékpárral egy cigány ment, akit már mikor először ment akkor leállították és meg is büntették 50 ezerre.


2014. júl. 15. 12:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Itt ne keress igazságot.
2014. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj...ha engem háromszor átvág Gipsz Jakab,elhiheted,hogy negyedjére nem fogok neki hinni,még akkor sem,ha akkor kivételesen igazat mond.


Tehát, ha 10 cigányból 8 lop, nehezemre esik elhinni,hogy a maradék kettő nem lop (pedig lehet,hogy tényleg nem),de a statisztika azt mutatja,hogy náluk nagyobb a hajlandóság eme cselekményre.Ez statisztika és nem rasszizmus. Aki ezt állítja az egy liberális zsidó suttyó jogvédő, akik rasszisták...ugyanis a cigány jogait magasabbra helyezik a magyarokénál, pedig egyenlőre mi tartjuk el a kisebbséget -jelenlegi törvényeink szerint kénytelenek vagyunk-és nem fordítva.


Nekem is lopták már el a biciklimet...és képzeld, cigány volt. Bummm...sőt, apám tuja facsemetéit is cigány lopta el...olyas valaki,akinek apám folyamatosan adott munkát és fizette ki nap,mint nap. Ez volt a hála. A gyökere elhitte mikor azt mondta a rendőr,hogy ujjlenyomatot vettek a tujáról,így tudják hogy Ő volt az....el is kisérte apámékat ahhoz az emberhez,akinek eladta a csemetéket.

Bejöttek hozzánk (kerítéssel körbe kerített, lelakatolt hátsó kapu, elölről bezárt kapu,egyszóval MAGÁNterület) csigát meg vasat szedni, nagymamám vette észre őket és felszólította őket a távozásra...értelmes törvénytisztelő, adózó, dolgozó állampolgárként nekem speciel nem jutna eszembe idegen zárt (de nyitottra se) portára bemenni és összeszedegetni,amit ép találok.

Lába kelt a betonkeverőnek, pár tyúknak, szivattyúnak...stb.


Van egy család,ahol magyar az asszony, cigány a férj. Van két kislányuk. Mind két szülő dolgozik, tiszta rendes házban laknak, tisztességgel nevelik a gyerekeket. Ilyen is van...de össze lehet vetni arányaiban a saját tapasztalataimat, melyikből van több és kevesebb...

2014. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
41%

# 16; # 17; # 18:

# 20:


Örülök, hogy egyetértünk valamiben. :)

2014. júl. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
57%

Gondolom jó sok baromságot összehordtak itt az előttem szólók diszkriminációról meg hasonlókról; megkíméltem magamat attól, hogy elolvassam az agymenéseiket.


A rendőrök csak a gyanús személyeket állítják meg, és míg egy szépen öltözött, kicsípett női riporter nem indikálta azt, hogy őt megállítsák és igazoltassák, addig egy füstösképű, rosszarcú cigány eléggé gyanús alak, ráadásul egy olyan faluban, ahol a cigánybűnözés elég magas.


MIRŐL BESZÉLÜNK? Baj, hogy végziki a dolgukat a rendőrök?

Komolyan azt hiszed, hogy 20 méterről kiszúrták, hogy nem volt csengő a kormányon, és azért intették le? Nem, hanem azért, mert nyilván ismerik az arcáűt már az őrsön.

Ennyire káros az indexnek a munkája, így tudja manipulálni a sok hülye embert.

2014. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Egyébként az senkinek nem szúrt szemet, hogy


"előbb nem cigány, majd cigány ember tekert el?"


Tehát itt érdekes mód tudnak különbséget tenni "nem cigány" és "cigány" közt...sőt, igen fontos momentuma a történetnek.

Ugyanakkor mikor Kalányos Nintendoról -nem mintha eme név hallatán egy szőke két méter magas,fehér bőrű norvég jutna eszünkbe-adnak hírt,hogy megerőszakolt és kirabolt egy 85 éves idős asszonyt, akkor SOHA SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT nincs megjelölve a tettes hovatartozása....hmmm...

2014. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

persze, mintha mi nem lopnank, nezd meg mit gyujtottel ossze munkahelyedrol az idok soran pl

vagy hany karek biztositek meg relevel mesz haza a bontobol...

2014. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
91%

"persze, mintha mi nem lopnank, nezd meg mit gyujtottel ossze munkahelyedrol az idok soran pl

vagy hany karek biztositek meg relevel mesz haza a bontobol..."


Ne magadból indulj ki, öreg. Ha megtetszik valami megveszem. Nem ellopom. Normális, gerinces embernél ez így is működik.

2014. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Ne magadból indulj ki, öreg. Ha megtetszik valami ellopom."


Na erről beszélünk. A rejtett dolgok kikívánkoznak. Hiába is mondod, tudom hogy egy vizilovat rejtegetsz a gatyádban. Szépen vidd vissza az állatkertbe józsi.

2014. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
87%
Jól tették, végre elkezdték a rendőrök!
2014. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

""Ne magadból indulj ki, öreg. Ha megtetszik valami ellopom."


Na erről beszélünk. A rejtett dolgok kikívánkoznak. Hiába is mondod, tudom hogy egy vizilovat rejtegetsz a gatyádban. Szépen vidd vissza az állatkertbe józsi."


ÉDES JÓ ÚR ISTENEM, ennyire hülye EMBER nem lehet.....


Ott van az idézett válaszod felett helyesen, amit leírtam. Szerinted mégis ki dől be neki, hogy eltorzítottad, megmásítottad az általam leírtakat? Hiszen ott van felette az eredeti!! Komolyan, ez a színvonal már tényleg szégyenletes...

2014. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!