Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tartasz a Fidesz legnagyob...

Mit tartasz a Fidesz legnagyobb eddigi eredményének?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 10:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
20%

"A legnagyobb kárt azzal okozták, hogy olyan szintre butították le a híveiket, hogy komolyan gondolják azt a hivatalos pártpropagandát, amit te ide leírtál."


Igen, persze. Minden második ember hülye, mert te rosszul jártál az egykulcsossal meg a családi adókedvezménnyel. Mi vagy te, cigány? Vagy minimálbéres? Tanulj, vazze, dolgozz jobb helyen. Könyörögj ki valamit a szoci haverjaidtól, és akkor neked is jó lesz majd az egykulcsos adó.

2014. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
43%

23/23. Az előzőnek igaza van. Nem kell ahhoz cigánynak van szocinak lenni, hogy szomorú legyen az ember azért, mert ennyire elbutítja az embereket a Fidesz.

Mit tanuljon szerinted a 40-50 éves ápolónő, mentős, tűzoltó, vasutas, pedagógus stb, hogy jobban keressen? Mit tanuljon az a szakmunkás, akit a vállalkozó éhbérért dolgoztat? Vagy az akit, elbocsátanak 40-50 évesen?

Nem szórakozásból megy ki egyre több ember külföldre dolgozni. Nem ok nélkül akar egyre több fiatal külföldre menni! Itthon egyre nő a munkanélküliség, az átlagbérek 120.000.- Ft körül vannak ( a statisztikát megkozmetikázzák), amiből NEM lehet tisztességesen megélni.

Az egykulcsos adó pedig évente 4-500 milliárd adóbevétel hiányt okoz a gazdaságnak.

A fejlett nyugati országokban NEM csak azért van progresszív adózás, hogy a keresletet élénkítse! Ez is szempont. Ha itthon is lenne vásárlóerő, nem menne évről- évre egyre több KKV csődbe, a kereslet hiánya miatt.

De a fejlett államok tudják, hogy az államnak adóbevételre van szüksége, hogy a nagy ellátó rendszereket finanszírozni tudják. Ne a béka feneke alatt legyen az egészségügy, az oktatás, a mentők, tűzoltók, rendőrség, stb., mint nálunk.

A Fidesz eddig csak kárt okozott az országnak.

2014. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
32%

"Igen, persze. Minden második ember hülye, mert te rosszul jártál az egykulcsossal meg a családi adókedvezménnyel. Mi vagy te, cigány? Vagy minimálbéres? Tanulj, vazze, dolgozz jobb helyen. Könyörögj ki valamit a szoci haverjaidtól, és akkor neked is jó lesz majd az egykulcsos adó."

Nem csak ő járt rosszul, hanem rengetegen, köztük mi is. Pedig se nem cigányok, se nem minimálbéresek, se nem munkakerülő ostobák nem vagyunk. Tanulni pedig már nem igazán lehet. Köszönhetően Viktornak. Az okj-k képzési ideje és költsége majdnem minden szakon megduplázódott, az egyetemeken pedig sok szak már csak fizetős formában indul. A képzési szerződésről és az egyéb sz&rkeveésekről már nem is beszélve. Pedig ez a patkány még mennyire tiltakozott 2008-ban és hajtogatta, hogy mindnekinek jiga van ingyen tanulni. Ennyire szavahihető. A rezsicsökkentés, családi adókedvezmény és a többi baromság is csak egy átverés, amit sajnos nem mindenki vesz észre. Csak aki tud számolni és hosszabb távra, összefüggésekben gondolkodni.

2014. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

23:

Pont én írtam, hogy a legnagyobb eredménye az egykulcsos, amivel egyetértek. De látom olvasni azt nem tudsz, csak a pártpropagandát fújod te kommunista féreg.

2014. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Orbán Ráhel esküvőjét! Hajrá Orbán Viktor!!!!
2014. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Sikerült kinyírnia az Mszp-t. Ezt nem gondoltam volna.
2014. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
12%

"Mit tanuljon szerinted a 40-50 éves ápolónő, mentős, tűzoltó, vasutas, pedagógus stb, hogy jobban keressen? Mit tanuljon az a szakmunkás, akit a vállalkozó éhbérért dolgoztat? Vagy az akit, elbocsátanak 40-50 évesen? "


Ezek nem az én problémáim. Nekem jobb most, mint az átkos MSZP-s "nyóccévv" alatt, ennyi. Azért sem fogok balra szavazni, szélsőjobbra meg még inkább nem. Ennyi kb.


Ennél érthetőbben nem tudom leírni, nem megy.

2014. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Beoltottad az XY válaszolót, aki egy gazdasági kérdésre hegyezte ki a mondandóját, a fityisz mellett foglalva állást. Erre szóltam be. Ergo nem én vagyok tudathasadásos, hanem bizony te.
2014. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
A Gárda feloszlatását
2014. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
41%

kötelező manyup eltörlése, ami felesleges kamatot vont el a költségvetésből.

Rezsi árak és szolgáltatók állami kézbe való visszavétele.

Hatalmas butaság egy olyan piacot eladni, ahol a fogyasztás garantált, nem kell versenyezni a fogyasztókért!

Nem véletlen, hogy Magyarországon is elsősorban német és francia állami szolgáltatók jöttek vásárolni, mert érdekérvényesítő képességük a legerősebbek között volt még a szabad versenyben is.

2014. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!