Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a statisztikáról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 12. 03:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem is a táblázat az annyira érdekes, hanem aa szöveg.
2014. júl. 12. 04:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Szomorú és szánalmas.
2014. júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt a cikket sírva kellene olvasni...Amúgy ebből is az olvasható ki - ha mélyebben belelátsz - ami a magyar belpolitikáira már évszázadok óta jellemző: központosítják az országot a főváros felé. (És nem, ez nagyon nem jó, mert erősen leszakadó perifériákat eredményez...) Ez most még meg van spékelve a gazdasági problémákkal, plusz ugye a válság eredményeivel.

Itt katasztrófa lesz 50 éven belül, ha nem történik valami pozitív változás. És még azt mondják, hogy tömegesen fognak visszajönni a külföldön dolgozó magyarok. Egy nagy rakás szart! Nem akarok kiakadni, de közel vagyok kétségbeeséshez a bizonytalan munkavállalás miatt. A kérdésnél maradva. Sokkal nagyobb presztízst kellene biztosítani az egészségügynek, és az oktatásnak. És ezeknél nem a mennyiségre gondolok, hanem a minőségre. A bölcsészkarok fele meg hülyeség...A másik fele nem feltétlen az, de kicsit magukba szállhatnának, akik ezeket a hülyeségekért felelősek. Műszaki menedszer képzés műszaki karon. Az ott tanulók azt hiszik először, hogy ők azt tanulják, hogyan legyenek az "igazi" mérnökök főnökei. Na basszus, mikor nemrég ezt meghallottam, azt hittem viccelnek :D Aztán meg vakarják a fejüket, hogy mit is ér a diploma amit megkaptak. .. Felkúrtam magam.

2014. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!