Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek bántja a Jobbik a...

Minek bántja a Jobbik a melegeket ha ugyanúgy tele van velük a párt?

Figyelt kérdés

Szóval ha a Jobbikban vagyok meleg az oké de hanem vagyok Jobbikos csak simán meleg az már nem az.

Pl

[link]


Csak azért mert a Pride-on mindig pattognak.

Akkor h is van ez ?



2014. júl. 10. 01:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ezen utolsó állítás(mint ahogy maga a kérdés is egy igen nagy baromság...igaz, hogy annak kiáltották k őt(főleg manapság próbálják ráhúzni) ám ennek már csak azért sincs valóság alapja hiszen maga is tagadta az egészet. Ér persze mondhatjuk, hogy félt elmondani de még csak a személyes irataiból sem találhatunk erre semmiféle bizonyítékot. Pont úgy mint manapság, a homoszexuális rágalom felé pusztán a személyét bemocskolni akaró pihent agyúak agyszüleménye...szomorú!
2014. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem látjátok, hogy a kép photoshop-pal készült?

Persze, majd kiadnak helyesírási hibával, plakátot. Ezt valami kis hülye idióta fideszes cigány gyerek csinálta, lejáratásképpen.

Nem kell hozzá nagy tudomány, 2 perc alatt összeütök egy ilyent, akármelyik pártról.

2014. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

ma 19:10


Nem photoshop. Az a fickó tényleg egy lebukott meleg. Keress rá neten.

Amúgy már kizárták a szarjobbikból.

2014. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

Mert mikor Hitler meghalt, lekerült a pokolba, a Sátán jobbjára, ahol együtt szőtték ördögien gonosz terveiket a világ elpusztításáról. A legszörnyűbb terv pár évvel ezelőtt készült el, ennek keretében megteremtették a világ eddig valaha volt leggonoszabb szövetségét, a Jobbikot, és a pokol minden légióját Kárpátia hallgató skinheadként élesztették fel a földön, akik minden vasárnap munkából hazafelé tartó cigányokat vernek agyon, a testüket pentagramma alakban kirakják, majd annak a közepén szűz lányok vérét isszák. Ezután Hitler Vona Gáborrá változott, a Sátán Pedig novák elődként jött el a földre, és miután a cigányokat sikerült teljesen megfélemlíteni, a melegek ellen kezdtek tevékenykedni, és őket áldozzák Lucifer oltáránál, mert ebből nyerik az életenergiát, és csak így folytathatják minden szép és jó elpusztítását.

Valami hasonló választ vártál? :)

2014. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem én csak azt nem értem h mért fáj a jobbiknak h vannak emberek akik a saját nemükhöz vonzódnak.

Mintha olyan cirka 5.000 éve nem lettek volna.

Nem értem h mit kell ezen pattogni, úgy se lesznek heterok.



Meg persze a "párt" (már ha annak lehet nevezni) önmaga parodijája. De említhetném pl Müller Nikolett leszbis p filmjeit is aki gárdatag volt.

Egy olyan szervezetben ami nyíltan meleg ellenes.

Persze ez az ellentüntetéseken feledésbe mertül.


Milyen érdekes !

2014. júl. 10. 21:05
 16/18 Béla211 ***** válasza:

[link]


[link]


Kb ennyit ezekről a fajmagyarokról!

Az kiabál akinek a háza ég! ))


Címszavak:

Freud, anális, elfojtás, agresszió

2014. júl. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Béla211 ***** válasza:

12-esnek:

A második linkemen az előző hozzászólásban van egy csomó "photosopos" kép a haverodról!

Nézegesd mire képes a "photoshop"....

2014. júl. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ma 04:49


Én mondtam neki, de csak lepontozott.... úgy látszik, a "FAJ" tagjain kívül (bármit is jelentsen ez, gondolom a zsidót vagy a cigányt jelenti) a jobbik leginkább az igazságot irtja....

2014. júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!