Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ekkora zsidóellenesség?

Figyelt kérdés

Régebben azt mondták, hogy csak a tanulatlanok, sikertelenek szoktak zsidózni.

Na én pont nem ezt tapasztaltam.


Van egy távolabbi ismerősöm, milliomosok.A családfő állandóan a zsidókat szidja, meg azt mondja, hogy most "megszívatom ezt a r_hadt zsidót" meg sóhajtozik és azt mondja, hogy a zsidókkal ezt meg azt kellett volna csinálni.

A felesége csak bólogat rá, a 4 gyereke meg kezdi átvenni az apuka stílusát.


Volt, (ez mér évekkel ezelőtt volt) amikor Intercity vonaton utaztam és egy nyugdíjas párral szembe szólt a jegyem.Elkezdtünk beszélgetni és valahogy előjött a politika meg a zsidók.A végén azt mondta a bácsi, hogy azért szavaz az MSZP-re, mert ha a Fidesz nyer, akkor Orbán elveszi a nyugdíjukat és odaadja a zsidóknak.


Egy másik eset, amikor egy budapesti bevásárlóközpontban egy hölgy elkezdte hangosan a zsidókat szidni, csak úgy magába.


Pontosan ez hogyan és miért alakult ki Magyarországon?


A testvérem a BME-re jár és meséli ő is, hogy rengeteg zsidózó szaktársa van.


Mi a baj a zsidókkal?

Általában nem bűnöznek, nem használják ki a szociális segélyt, nem bántanak senkit.



2014. júl. 5. 20:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Dragonbox vagy 5 példát légyszíves említs már meg mert most nekem hirtelen nem jutnak eszembe amikor zsidók bevásárolták magukat itt vmibe.
2014. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
6%
Ha neked annyit mondok hogy Trianon, akkor fel is soroltam több mint 5 példát!
2014. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"úgy, hogy ne legyen a bizonyos országnak SAJÁT gazdasága"


És még van képed hazudni, ezt pont hogy a zsidóellenes németek csinálják.

2014. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%

"Ha neked annyit mondok hogy Trianon, akkor fel is soroltam több mint 5 példát!"


Már ne haragudj, de példának is ez csak 1 példa aminek semmi köze a zsidókhoz. Történelem 1-es. Jaa és ne gyere Benjamin Freedman beszédével...

2014. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
10%
Nincs köze a zsidókhoz a Trianon? Ne a történelem könyvet nézd légy szíves! A zsidók utasították a szövetségeseket arra hogy akik náci szövetségesek, azokat meg kell büntetni! Így nekünk az lett a sorsunk hogy az országunk nagy részét szétosztogatták!
2014. júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
16%

De a németekre nézz már rá! Nekik vannak autógyáraik, sok NÉMET gyára, cége van, amit nem hagytak zsidó kézre jutni, ezért nem ment Németország még csődbe!

Magyarországon jelen pillanatban nagyobb céget, gyárat nem is tudok amivel létezne MAGYAR gazdaság!

2014. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

Sose értettem, hogy miért nem az emberi személyiséget, jellemet nézik és miért azt, hogy a múltban ki mit csinált. Egy embert attól kell megítélni, hogy a történelemben a nemzete milyen szerepet foglalt?

Így akár utálhatnám az egész világot a háborúk, fegyverek, gazdaság és politika miatt.

Sőt utalhatnám a saját hazámat.

2014. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%

"Nincs köze a zsidókhoz a Trianon? Ne a történelem könyvet nézd légy szíves! A zsidók utasították a szövetségeseket arra hogy akik náci szövetségesek, azokat meg kell büntetni! "

Hagyj kérdezzem már meg akkor hol is kéne nekem tanulni mert olyat még nem tanultam h 1920-ban lettek volna nácik...

2014. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 PHP de kóder! ***** válasza:
100%

"Mert a zsidók bármerre vonultak az évezredek során, minden útjukba kerülő népet kiirtottak, vagy legalábbis megpróbálták. (Pl.:Kánaáni mészárlás)

A magyar meg egy békés nemzet, nem szereti a népirtást."


ilyen az, amikor egy olyan bofog ide, akinek nem sikerult elvegeznie a 4 altalanost.

2014. júl. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2014. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!