Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a gazdagok a...

Magyarországon a gazdagok a legelutasítóbbak?

Figyelt kérdés

[link]


Sokan azt mondják, hogy a szegényebbek a legelutasítóbbak, mert nem elég tanultak...stb...stb.


De ezek szerint Magyarországon pont a gazdagok a leginkább elutasítóak.

Elég csak megnézni a sok vállalkozót, nagyon megnézik, hogy kit vesznek fel.



2014. júl. 4. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Mert betörtek hozzánk (kamera felvette), persze hogy utálom őket. Előtte is utáltam őket az életmódjuk, viselkedésük miatt. Egyszer felvettem egy cigány alkalmazottat mert rendesnek nézett ki, családja volt, aztán kiderült hogy egy csomót lopott.
2014. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?


A cigányok 90%-át csak utálni lehet és elítélni, akár gazdag vagy, akár szegény. Még a normális cigány is elítéli a saját fajtáját, jobban mint a magyarok.


Azt sem értem miért meglepő hogy minél gazdagabb/tanultabb annál több dologtól "fél". Ha magasabban vagy, nagyobbat tudsz bukni, jobb a rálátásod a világra, több mindenre kell odafigyelned.


Bár a meleg részt nem tudom honnan szedték, kicsit provokatívnak tartom. A falu szélén, cigányok által terrorizált Magdi nénik valószínűleg telibe szarják hogy mi van a melegekkel.


Vállalkozóként meg jó hogy megnézi az ember hogy kit vesz fel, ez nem is kellene kérdéses legyen.


Bár szerintem csak az egész statisztikát a kisujjukból szopták ki.

2014. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Tehát akkor a liberálisok kollektíven mégsem a Rózsadombon laknak, hanem egy szabolcsi putriban? Vagy esetleg a közhiedelemmel ellentétben, nem rajonganak a cigányokért?


Összezavarsz engem ilyen összetett dolgokkal kérdező. A végén még kiderül hogy nem is a 110%-uk zsidó. Mivel fogom akkor társadalmi és erkölcsi felsőbbrendűségemet éreztetni velük szemben?

2014. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

" Mivel fogom akkor társadalmi és erkölcsi felsőbbrendűségemet éreztetni velük szemben?"


Annyáddal.

2014. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!